Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jestli narážíš na 245 koní, tak mi to přijde solidní hodnota. Ty jsi už uplně zmagořil, kup si Lambo a přejdi na jiné forum. Navíc nepovažuji O3 za krám. Není bez chyby, ale rozhodně není špatná.

  • Pozitivní 3
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak... se vším když to rozpočítáš, tak to tak prostě je. zaměstnanec potřebuje nějaké nářadí, vybavení, počítač, auto, někde musí sedět nebo musí mít montérky na práci, potřebuje v kanclu vodu, teplo atd...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Petrrr napsal:

To vis ze jo. Pawouk tady dela vetsi placku jak jsem ja a pritom 35 cista prazska ruka ma taky. Za 25 by v Praglu ani uklizecka nenamocila hadr.

A ty také navštiv oftalmologa - já tam nikde nebrečím nad svým platem. Dnes jsem jednomu uchazeči volal a dopadlo to přesně tak, jak jsem psal v tom prvním příspěvku...

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tady nebudu psát, nicméně je to dost pod republikovým průměrem. Navíc to stejně nezávisí na mém rozhodnutí - na konkrétní pozici je daná konkrétní tarifní třída, s kterou nelze nijak hnout - je to dané firemním sborníkem funkcí. A v té třídě je zase určena pevná částka. K tomu náleží osobní ohodnocení, jenže i to je omezeno. Například - technik, 10 třída, 18 000 Kč  + 3000 Kč (čísla jsou jen ilustrační). V dnešní době to bude problém, technici, co jsou schopni pracovat samostatně, za těchto podmínek prostě nejsou... To pánové z vedení budou muset přehodnotit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nikde nikdo nechce pochopit, ve člověk co má odpovědnost nechce dělat za peníze jako má dělník co je mu jedno jestli udělá dobrý kus nebo zmetek. Bohužel i já jsem na mou pozici podhodnocen a můžu to říkat komu chci... V Německu dělá tu samou práci člověk za Tron asobwk peněz co mám já...Smutná realita...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navíc u nás je to z povahy činnosti energetické firmy horší v tom, že ti lidi jsou při své práci v přímém kontaktu se zákazníky - nejsou to montéři někde na lince. Nová firma na nás hrne tuny práce navíc (protože v Praze nemají žádné lidi, či oddělení podpůrných činností), kterou jsme nikdy nedělali, ale žádnou protihodnotu. Mám obavu, že začnou odcházet i ti současní a bez nich a jejich zkušeností se to zařízení provozovat nedá. Kolegové z našeho provozu na mojí úrovni končí za pár týdnů. Zůstávám tam sám s nováčky, kteří prakticky netuší, která bije. A já na ně nemám čas, abych je zaučoval - svých starostí, nových problémů a činností, mám až nad hlavu.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Heini napsal:

Bohužel, v Německu dělá člověk jakoukoli práci za trojnásobek...

 

To už taky není až tak úplně pravda. Možná v jiných regionech je to jinak, ale co dělám v Praze, tak ty platy se zajímavě přibližují.

 

Dělal jsem komunitního manažera pro jednu nejmenovanou technologickou firmu v ČR. Výplata byla kolem 30 tisíc čistého, roční výkonností bonusy, automatický 13. plat... v Německu jsem poté dělal to samé, podotýkám, že to byl Hamburk, který je snad 3x dražší jak Praha a dostával jsem na výplatu od €1600 - €1800. A abys náhodou neříkal, že jsem dělal ve špatné práci, tak ještě přidám Francii, resp. Paříž (stát ve státě). Měsíčně €1600 - €2000 dle toho, jak se účetní na HR vyspal. A podotýkám, že se jednalo o TOP firmy ve svém oboru.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy tady házíte prachama a KinderPlačka to nestíhá ani hltavě číst :D  Přemýšlí nad patnácti tisíci hrubého u kopírky, zvýšení platu do budoucna nevidí a dva haranti chtějí jíst, už jim nestíhá ani u bot uřezávat špičky, jak rostou rychle.....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Praha je na tom platově o fous lépe než Jbc, srovnával jsem to s platy u nás. Proto holka "utekla" do práglu (IT), kluk se tam chystá, až si dodělá doktoranda (učitel). Většinu příbuzných mám v D a A, (1945 odsun), tak vím, že to tam s těmi platy je všude jiné, jako ostatně i u nás a už to v některých profesích není až takový rozdíl. Bral jsem to tak nějak všeobecně. Tím si nestěžuji, já sám jsem placený na Jbc nadstandardně, no, i když mohli by mně, kurde, něco přidat...:kol-48:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co jitrnice kdyz prijde rec na platy to je hned klid. Nejvic klidni jsou uhlobaron Motos a letistni uklizec Clint. To asi neco znaci. Moc o tech svych 50ti cistejch nechtej hovorit. No vsak emisni povolenky umi zazraky a az letiste koupi Francouzi bude vse jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Heini napsal:

Praha je na tom platově o fous lépe než Jbc, srovnával jsem to s platy u nás. Proto holka "utekla" do práglu (IT), kluk se tam chystá, až si dodělá doktoranda (učitel). Většinu příbuzných mám v D a A, (1945 odsun), tak vím, že to tam s těmi platy je všude jiné, jako ostatně i u nás a už to v některých profesích není až takový rozdíl. Bral jsem to tak nějak všeobecně. Tím si nestěžuji, já sám jsem placený na Jbc nadstandardně, no, i když mohli by mně, kurde, něco přidat...:kol-48:

no jo samý doktoranti, inženýři, magoři a já nevím co dál a pak nikdo nechce dělat montáže :) (aby si náhodou nezašpinili ruce.........)

a o vývoji technologií a všeho okolo o tom radši ani nemluvit... ale v tom oboru já nedělám, takže podrobnosti neznám.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...