Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 8 minutami, Ja pán Vodič napsal:

Je mi fakt úplne jedno kam ideš, ale keď tam si, tak hovor o sebe, a neokakávaj iných,  len preto, lebo si myslíš, že tak budeš mať vyššiu hodnotu.

Tak ešte raz kvízová otázka, nájdi jeden rozdiel a vysvetli :

 

Keď ideš do Nemecka, hovoríš po nemecky.

Keď ideš do Anglicka, hovoríš po anglicky.

Keď ideš do Česka, hovoríš po slovensky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Radius napsal:

Tady ses v hospode, tady se smi uplne vsechno, kdyz se ti to nelibi tak si sbal fidlatka ty a bez si do sekce CitiGo, kde ani ja ani Kokta nejsme.

 

Teda to jsi hodně na omylu, je to především o Škodovkách, takže zrovna ty a Kokta b yjste mohli spolu za ruku třeba do Hnůje :D

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 
Teda to jsi hodně na omylu, je to především o Škodovkách, takže zrovna ty a Kokta b yjste mohli spolu za ruku třeba do Hnůje [emoji3]

Zlaty voci, hospoda je prave o vsem, nejen o Skodovce, to jste si panove spletli sekci. Aneb zajdete do sekce odpadliku a bezte jim vysvetlit ze jsou na Skodovackym foru, tak by meli ty sve vozitka a posty davat nekam jinam.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Petrrr napsal:

Jooo hosi, tady je videt kdo spi a kdo nespi. Jsem nocni ptak, pres den v praci v noci v praci. Je treba si tech 12 hrubeho a Rapida dle tabulek SA zaslouzit. Stryc kokodaka bere na firmu tak ten 120tis nepotrebuje, bez DPH a jeste si ho odepise z dani. Holt vykoristovatelsky podnikatel.
Na caj bych mohl dorazit, ale jen kdyz si Stanmar predemnou bude klanet az k zemi a jeho hrbet se bude ohejbat za ta jeho jedovata a xenofobni slova vuci mne . Jako odskodne od nej prevezmu sadu 1xkofola a 1xkolinko propecene. emoji23.pngemoji23.png
Uz jsem se dlouho s Clintem o nic nevsadil, rad bych mel vecu zdarma zase. To kdyby Stan nechtel uznat chybu. emoji23.png

 

Kolínko, tak to Ti můžu maximálně strčit pod nos moje na pofoukání - mám levé bolavé.

1x Kofolu, tu jsem Ti sliboval už loni, ale nepřijel jsi si pro ni - tak jsem ji vypil aby nevyprchali bublinky..

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Clint napsal:

Nojo máme tu právě Koktu, takovej závodník, co nikdy nic nevyhrál. Ale sní o Porsche, přeje si rychlý BMW a jezdí v oktávce. A to ještě stihnul vodělat bráchovi novou Cupru....;)

Co by jsi chtěl od šestnáctiletýho puberťáka.

Nechci ani raději vidět co se bude dít až kokta místo na obrázek cupry klikne na obrázek nějaké spoře oděné ženy.....

:kol-52:

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Ja pán Vodič napsal:
před 17 hodinami, stanmar napsal:

Kokto, ale Tvůj styl "legrace" je jaksi mimo.

Nechápu, proč teda vůbec máš škodovku, když Ti na ní tolik vadí.

 

keby boli stále všetci so všetkým spokojní, tak dnes lozíme po stromoch. Zas byť prehnane nekritický, len aby som nevypadal, že som zle kúpil, je tiež svojim spôsobom úchylka. Veď povedzme si pravdu, ak by bola škodovka skutočne dokonalá, odchádzal by Kabaň do BMW? Som rád, že tento umelec vytvoril aspoň niečo pre Škodovku, aby naše cesty vypadali krajšie. Lebo keby robil iba BMW a Bugatti, tak po csr cestach by chodili iba same krabice a len kde tu nejake umelecke dielo. Takto aspon budu skodovky krasne

 

Až si přečteš předešlých 2000 stran, pochopíš možná, že se tu mezi sebou jen tak špičkujeme.

Těžko by jsme se při tom všem rýpání do sebe potom scházeli...

 

 

 

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, 15degren napsal:

No však já ho chápu je to opravdu hrozné.... Podpora podnikatelů v ČR nula. Taky mě už sere moje 5 let staré octavie... sice je to plné palbě ale je to pořád jen sračkoidní octavie pro soscky a nemakačenka. Lidé jako my co dřou na vlastní triko by od státu měli dostávat superby zadara, pokud vyplňují daňové přiznání.... To myslím naprosto vážně.

Člověk se od rána do večera potí na vlastní triko a ještě musí jezdit v takové popelnici. Je to prostě nedůstojné a Babiš ho ještě odrbe na daních když nemá ani na pořádné auto....

Tak tohle asi vážně nemyslíš....:rolleyes:

Třeba já jsem zaměstnanec a daně neřeším, protože s tím stejně nic neudělám a stát mě odře přesně podle předpisů do posledního haléře ať chci, nebo nechci.

Takže takové to békání těch co dělají na sebe soukromě poněkud nechápu.

Každý má tu volbu - já osobně se necítím na podnikání, tak to nedělám.

Editováno: , autor: stanmar
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co by jsi chtěl od šestnáctiletýho puberťáka.
Nechci ani raději vidět co se bude dít až kokta místo na obrázek cupry klikne na obrázek nějaké spoře oděné ženy.....
:kol-52:

Zacal by misto honeni po okruhu lestit kastli :D

Stane,
Tak se ti taky povedla slaba chvilka :D, no nebudu na ni upozornovat, vyjimecne jsi me nekomentoval.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Ja pán Vodič napsal:

Moja sestra robí v Nemecku, a tam si teda z daní aj obyčajní zamestnanci môžu odpisovať rôzne položky. Napríklad na PHM keď dochádzaš do práce, potom že posiela rodine na SK peniaze.,... a tak.... . U nás nás skutočne zodrú.

 

Super... a vidíš i ty další nesmyslné poplatky, které v Německu musíš platit? Třeba za to, že věříš v jakéhokoli boha, platíš jak mourovatý... blbě čumíš? Platíš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Radius napsal:

Stane,
Tak se ti taky povedla slaba chvilka :D, no nebudu na ni upozornovat, vyjimecne jsi me nekomentoval.

Oj, já jsem jen obyčejný smrtelník, já mám jen dvě oči, všechno nestíhám.

Počkej na Pawouka, ten má tolik očí co nohou.

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, 15degren napsal:

Jsem ted koukal na animaci 1.4 TSI ACT motoru, on vypíná ty dva písty mechanikcy ne eletronicky, normálně odstaví ventily na vačkové hřídeli.... Není to kravina ? Nechpu proč odstavují ventily... Takhle se prostor pístu utěsní a pohyb pístu má výrazně vyšší odpor když jsou ventily uzavřené a píst musí na prázdno stalčit vzduch a pak překonat odpor podtlaku prostoru bez vzduchu ne ? By mi přišlo mnohem jednoduší a efektivnější prostě jen vypnout vstřikování na požadovaném pístu...

 

Nemas pravdu. Tim ze odstavis ventily se stane to, ze ve valci zustava porad stejne mnozstvi vzduchu. Proto nemuzes napsat "píst musí na prázdno stalčit vzduch a pak překonat odpor podtlaku prostoru bez vzduchu". Stane se jen jedno z toho. Pokud ventily zavres napr. v DU (dolni uvrat), bude valec muset po ceste do HO (horni uvrat) stlacit vzduch. Ale pri nasledne ceste do DU ho bude stlaceny vzduch naopak pohanet. Samozrejme tam budou nejake ztraty, ale budou velmi male. Hlavni je to, ze nemusis ovladat ventily. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Clint napsal:

Nojo máme tu právě Koktu, takovej závodník, co nikdy nic nevyhrál. Ale sní o Porsche, přeje si rychlý BMW a jezdí v oktávce. A to ještě stihnul vodělat bráchovi novou Cupru....;)

proč sní? jedno už je v garáži cca 10 dní. už je i na značkách :)

 

před 7 hodinami, Radius napsal:

Vsak taky nechci.
Koukam co za pekna auta se da najit, staci 4ri oci a clovek pak najde veci.
http://auto.idnes.cz/toyota-corolla-velky-vuz-sedan-dml-/auto_testy.aspx?c=A170103_103504_auto_testy_fdv

docela pěkný auto na denní ježdění.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...