Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak poslední informace ohledně auta ze servisu. Mechanik prý nenašel nic, co by nasvědčovalo tomu, že autu teče olej. Dle všeho je motor čistý a suchý, žádná známka o úniku oleje, což je fajn. Dle všeho HTP sežere až dva litry oleje mezi pravidelnou výměnou. Sice se to do teď neprojevilo, ale prý si mám zvykat.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, Voice napsal:

Asi ty když se tak blbě ptáš.

Aha, bol by som zabudol :-)

To mi pripomenulo vtip.

Chlap je ráno v kúpeľni a uprene sa pozerá do zrkadla.

V tom naňho kričí jeho žena: Laco, poď raňajkovať !

Chlap sa buchne po čele a v tom si spomenie: Lacóóó.

Koniec vtipu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam 71 a stale puvodni. Znamej co se mi stara o auta rikal, ze originaly z vyroby vydrzi vzdy nejdele. Dalsi brzdy i kdyby byly origo z SA uz tolik nevydrzi. Pawouk eco jezdec by ty brzdy musel taky pouzivat. Porad jen plachti a kdyz chce jed z kopce ceka na protivitr aby neprekrocil rychlost a nemusel brzdit.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Petrrr napsal:

Ja mam 71 a stale puvodni. Znamej co se mi stara o auta rikal, ze originaly z vyroby vydrzi vzdy nejdele. Dalsi brzdy i kdyby byly origo z SA uz tolik nevydrzi. Pawouk eco jezdec by ty brzdy musel taky pouzivat. Porad jen plachti a kdyz chce jed z kopce ceka na protivitr aby neprekrocil rychlost a nemusel brzdit.

Zásadně neplachtím - jezdím prakticky vždy se zařazenou rychlostí. ;) Původ toho je ovšem jízda po dálnicích - tam toho opravdu moc nenabrzdím.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam kamose co na felicii menil desticky az ve 160tis a pozor kotouce furt dobry. Dal jen desticky a jezdil dal. Pravda je ze vetsinu jizd dalnice Praha - Beroun. Kamarad s 2.2 idtech Honda civic, zase jen Praha a ten je meni co 40tis a to neni zavodnik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Sabiza napsal:

Tak poslední informace ohledně auta ze servisu. Mechanik prý nenašel nic, co by nasvědčovalo tomu, že autu teče olej. Dle všeho je motor čistý a suchý, žádná známka o úniku oleje, což je fajn. Dle všeho HTP sežere až dva litry oleje mezi pravidelnou výměnou. Sice se to do teď neprojevilo, ale prý si mám zvykat.

Jenom dva litry ?

Kup si 1,8 TSI - tu co měl Clint a budeš spokojen.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Petrrr napsal:

Správně, já Pražáky úplně miluji. Na čaji pořádáme s Clintem lov na Pražáky, čím více jich dojede, tím lépe. Potřebujeme něco otestovat. :-) 

 

Oj, to jsem si měl asi odtrhnout tuhle hračku od toho zajišťovacího lanka...:kol-143:

sam.thumb.JPG.1fdaa67940a4038d1e7bb3cad45de017.JPG

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...