Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

tak já mám třeba zkušenost známého, ten si objednal tuarega po tom roce 2010 jak přišel nový model, dostal to v němčině. ovšem mu to dopředu neoznámili až při převzetí si všiml, že má vše v němčině... tohle je běžné ale i u mercedesu...

 

tak mu slíbili, že až vyjde oficiálně čeština , že mu to přehrají... tak mu to přehráli a chtěli po něm 10000kč, tak sranda s autorizáky, ovšem jim ty peníze nedal.

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jo, já bych to třeba rozchodil, pasivně trošku němčinu ovládám, angličtinu už relativně normálně, ale on, když mu je přes padesát, k životu/práci nepotřebuje cizí jazyk, tak dostane auto za 1,3 mega v němčině, kde je tuna informací a nastavení...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bávo je nádherný, vůbec by mi nevadilo, že má něco nalítáno, jak řekl Kokta správně, u Němců 100000km není skoro nic, je to více zajeté auto. Pokud tedy nemá najeto 300000km jak je už i v Německu známo, stáčí se i tam a dost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se nehádejte, je to podle mě hlavně o tom, co od toho auta člověk čeká a hlavně jak chce jezdit. Strýc má na blbnutí M5 v manuálu a na ježdění GLS nebo jak je ten velkej Mercedes v automatu... takže to je jako když se lidi hádají jestli TDi nebo TSi... a nebo jestli lift, nebo kombajn  :kol-46:

Editováno: , autor: Stringo
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

...je to podle mě hlavně o tom, co od toho auta člověk čeká a hlavně jak chce jezdit.

Asi tak, já mám manuál a TSI, protože mě z různých důvodů naprosto vyhovuje, někdo jiný má zas DSG a třeba i TDI, protože má zase jiné požadavky na jízdu, než já.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolbenova 50
Sanku do o3 sekce nepíší když to tam vede hravec

 

stringo celkem pěkná barva, neměl bych s ní žádný problém.rozhodně lepší než bílá a potom ještě snad hořší černá :)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...