Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Já radši Plzeň, po Budvaru mě hrozně bolí hlava [emoji3]

Jo o Budvaru to rika hodne lidi, me se to jeste nestalo.

Naopak na carodky jsem mel Holbu a Poutnika (nic lepsiho nemeli, pak jeste Plzen) a 2x hambace od nejakyho mistniho a musim rict, ze 2 dny me bolelo bricho fest, ale normalne jsem fungoval. Treti den to slo vse ven jak prutokac, tak jsem byl radsi doma. A pak jsem mel porad zaludek na vode asi jeste 4 dny, tak jsem si dal kebab s cili a teprve to me spravilo.

Nekdo rika ze to bylo tim masem, jini zase rikaj ze to jsou tyhle mini pivovary... tak nvm, kazdopadne ty piva nebyly dobry, proto jsem zkousel obe a uz vim ze je uz nikdy nezkusim, radsi vodu (jo motosmane, vim co v ni delaj mloci, zaby a ja nvm co jeste vzdy rikas).

Krusovice jsem si kdysi koupil v Bille - rikam si, jezdime tam, tak proc to nezkusit a presne jak pise Kokta, rez v trubkach. Nikdo to nechtel ani dopit (ja si dal tak 3 loky) takze letelo do drezu.
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se měl už pomalu válet u Atlantiku a popíjet portské a zdá se, že se budu válet doma na kavalci a popíjet kofolu :D  Manželka dostala těsně před odletem rýmu a to znamená letadlo šlus. S rýmou jsem letěl dvakrát a už bych to zažít víc nechtěl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...