Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Clinte jestli preskocis do Superba. tak si ale hledej jiny kamose :D

 

Ta barva co si sem daval je tzv Stone (v technicaku je to seda metaliza a na svetle se lame lehce s modrou) a tu jsem mel na Oktavce. Je perfektni, spina neni moc videt, nalesteny je to auto luxusni, problem je v lakovani, ze malokdo trefi odstin a bohuzel na slunicku vyrazne zesvetla. Kdyz byla okta mlada, tak byla relativne tmava, po 10ti letech uz zesvetlala jako na tech fotkach u Superba. Videl jsem O1 Tour v tyhle barve a luxus. Otazka je, zda-li uz vyresili to sisovani.

 

Koty ma O2 v tyhle barve a kdybych ja pockal 2 roky, tak jsem tehda mohl mit taky O2 misto O1.

Editováno: , autor: Radius
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, nejdříve bolest v krku a horečka kolem 38,5 st.C, druhej den už jen zvýšená teplota 37,5. Rýma jen málo. Pak se přidá kurefskej kašel a sedne to na hlasivky, člověk nemůže mluvit. Nakonec antibiotika a za tejden je člověk z toho venku ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://idrivemydream.cz/skoda-superb-motorizace-2/

http://www.autorevue.cz/test-skoda-superb-20-tdi-cr-tdi-zraje-ticha_5#articleStart

 

Co mě docela překvapilo je, že projev tohotu motoru je podobný benzínu. Já se ho zbavil kvůli DSG, tvrdosti podvozku a hlavně špatné trakci a jízdní stabilitě na sněhu. O náchylnosti na boční vítr se už psalo.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když tak nad tím kalkuluji a propočítávám, asi se mi vyplatí jezdit ještě rok a půl s mojí octou a prodat jí jako čtyřletou, než pak prodávat 8 letého supa. Protože bych kupoval toho supa už pětiletého a víc jak tři roky bych s ním nejezdil.  To snad raději za rok a půl koupim funglovku O3 ;)

 

Zjistil jsem, že takhle získám 100tis navíc do nového auta, které bych zákonitě musel kupovat tak jako tak. A navíc bych si vzal svůj oblíbený benzínek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...