Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Clinte koncovky bych reklamoval a pak bych jim je omlatil o hlavu. Pry chrom, to chrom videlo asi z dalky v chine. No stryc si obdobnou koncovku ted koupil na novyho yetiho 2,0 tdi tak jsem naplej jake to bude kvality. A pokud obdobne jako u tebe ti garantuji ze stry je schopnej jim je o tu hlavu omlatit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petře neboj, já jim to rád pojedu znova reklamovat i sedačky, sice v té prodejně sem dle nich za největšího čůráka, ale když těm píčůsum z MB ukážeš, že na scoutovi který má sedačky z l@k, akorát černá kůže a ve středu alcantara, že 7 rokem provozu a přes 150 000km, se to prostě netrhá a sedačky držej, tak nevím co si o nich mám myslet. kryšfot od kontinentalu je hold špatnej no....

 

Hurikáne ty tvoje koncovky mě radši nepřipomínej, v HK sem jel za bílým TDI rs bez značek(měl 2 laufky nalevo), takovej humus sem v životě neviděl. napravo jenom díra, tuzink by brečícící Kabaň... obyč O3 co mám i teď já, jedeš za ní a vidíš ty zohejbaný koncovky za difurorem, opět tuzing bay crying kubán...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V létě ještě budiž, ale válet se venku v mrazu, sněhu a soli a něco lešit, to po mě nikdo nemůže chtít....přiznám se, v zimě sem myl auto asi dvakrát a koncovky jsem neleštil vůbec, jen umyl.  No asi to není nic pro mě . :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono to neni nic hardcore. Auto myju v zime casto, pac se cestujici a samozrejme i ja spini pri nastupu o prahy a o kufr. Kdyz to clovek ma nejak rozumne navoskovany, tak staci jednou az dvakrat tydne deset korun na wapce, splachnu z toho vetsinu bordelu ;-) Koncovky jsou otazka jednoho drepnuti a trech minut matlani Tempem a hadrem :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motosmene: asi to bude v Notebooku.... když si otevřu zařízení, tak tam ten Soundbar vidím (mě to ukazuje Samsung Air track), když na něj kliknu, tak mi to ukáže akorát vlůastnosti ovladačů apod. Takže zkusim nějak auktualizovat ovladač BT v notebooku...

 

Other: Koncovky jsou ale údajně problém jen u benzíňáků, na TDi to údajně takovéhle fleky nedělá...copak je na tom pravdy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...