Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak po víkendu totálka... 270 zpráv v mailu a bude to horší a horší... Asi vypnu oznámení, nebo už fakt nevím... Nechtěl bych to vidět po týdenní dovolené, to bych celej den nedělal nic jiného, než promazával mail...

 

Jinak celkem horečná slovní válka Škoda vs. Ford  :kol-31:  já bych neřekl, že Ford je o tolik horší než jiné automobilky. Bavíme-li se o autech cca od roku 2010 řekl bych, že všechny dnes běžné automobilky v ČR jsou jak motorově, tak kvalitativně na hodně podobné úrovni. To že některá auta mají výkonnější motory než konkurence, to už je věc poptávky, to že některé motory jsou horší, je zase vět výzkumu a velice přísných emisních norem, kdy jsou výrobci tlačeni pomalu k nemožnému...

 

Znám spoustu lidí, co nadává na Fordy (většinou 10 let staré ročníky), znám lidi, co nadávají na nové Fábie, znám lidi, co si nemohou vynachválit Peugeoty a znám lidi, co by nikdy nekoupily Fiata... Každý si najde své, záleží na tom, jestli lidi kupujou auta nová, jestli umějí zacházet s autem, nebo jestli kupujou auta bazarová a potom nadávají jak se to sere, nebo sami umějí jezdit, ale ne řídit auto... Nedá se říct, že by něco bylo vyloženě výborné a něco vyloženě na howno.

 

Můžete koupit novou L&K a bude se srát a nebo 10 let starého Focuse a nebude jediný problém.

 

Během týdne není nikdo schopen říct jaké to auto je, nikdy ho neprojedete tak, abyste věděli co od něj čekat, nebo jak se chová, nebo jak dlouho vydrží.

 

Jediná věc co se dá hned o autě říct, je vzhled a to je naprosto individuální.... Mě se třeba všechny nové Seaty neskutečně líbí, stejně tak se mi líbí Octavie III a naopak se mi nelíbí Golf VII nebo Scirocco... 

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...