Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Však jsem se dozvěděl zajimavé věci, jako například, že to v kufru krásně bliká při odbočování, že to moc nedrncá a že se tam krásně leží ;)

 

Koneckonců, psi se tam taky vozej a jsou to živé stvoření nebo ne? ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar hoši, tak ako sa tu stále máte ? Tady je něco pro zlepšení nálady. Je to sice už starší a mnozí to asi znáte, ale mě se to nikdy neomrzí. Pokaždý u toho řvu smíchy. Hlavně číst ty titulky, orig. zvuk je o něčem jiným.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsme jednoho Smarta na firmě měli na ježdění po Brně a nebylo to vůbec špatný ježdění, ale bourat bych v tom nechtěl.... krásně to klimatizovalo a automat řadil jedna báseň... tuším že to bylo 0,8 CDI

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vidíš to, já bych v tom smartu či citigu/up!u/mii bourat "chtěl". ;) Není pevnějšího skeletu karoserie v prostoru posádky, než u těchto malých prcků ;)

 

Když mrkneš na video o crash testu smarta, tak uvidíš, že sice zpomalení při nárazu je drastické (určitě budou mít cestující odražené orgány), ale prostor pro posádku je netknutý ;)

 

 

EDIT: není to z Top Gearu, ale to je jedno. A je to střet s pevnou překážkou (betonový svodidla), takže sice je prostor nohou slušně zmuchlaný, ale myslím, že by nohy byly maximálně zlámaný - místa tam bylo vcelku dost.

Editováno: , autor: Honza9007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem to mastil do Sconta pro postel ale to bylo Rendlem Trificem, jinak včera ne a na netu jsem pořád to jo :-))

Nejezdí u vás Radiusi ta moje ale myslivec? Někam tam k vám zahybala...

Covece nekoukal jsem, jestli to je myslivec, jak vidim zakladovku, tak to jsi automaticky ty ;).

U nas jsem si take zadne nevsiml, ale takovy auta vetsinou schovavaj, venku nechavaj jen bava a audiny, ty se nekradou. Skodovky jsou fakt zavreny po garazich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten pirat radius je i v policejnim deniku z te jeho vesnice...

akorat hlavu mu radej uriznul redaktor :)

http://www.policiezdiby.cz/

To ja nejsem, ten prijel zelenym rapidem "nehody", je to lovec kseftu. Ja jsem ma prvni a druhy fotce a neco mi rika, ze bwz meho souhlasu si to tam snad nesmi vystavit. Fotil to ten policajt, co je asi na sluzebne sam, protoze tam je vsude focenej jen on. A ten clanek nema zadnou vysetrovaci hodnotu.

Honza:

A kdyz ti nekdo chce polechtat zadek a sikovne vic doleva nez na stred, tak to auto dopadne jak? Vzhledem k tomu ze Oktavka zdrave nevypadala ani nahodou tak se bojim o tyhle prcky. Hned jsem si vzpomnel na fabii nebo i20 a co teprve ta nakupni taska nebo citigo. Celni narazy auta snasej lip, ale co zadni.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to prave koukal na tu oktu a neveril vlastnim ocim, ze se tam prochazim a ta p* (pani) asi za 10 min umre, tak premyslel kdo s kym a jak boural. Taky vymejslel strategii.

Pak prijel policajt a hrnul se k nemu, ze to je jeho okta ;D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši dotaz. Můžu mít tyhle pneu skoro zadarmo http://www.pneumatiky.cz/marangoni-meteo-hp-205-50-r17-93-v-zimni.html . Je to až moc velká vražda ?

 

Když jsem je porovnal s Wintersport tak mají stejné parametry, ale nevím jestli se dívat ještě na něco jiného.

Editováno: , autor: Weithfisto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno jde mě spíše o to jestli je to až moc velká vražda :) . Můžu mít sadu za 4000,- tak sem si říkal, když teďka stejně s malou nikde nepojedu tak na zimu bych si vzal tohle možná, pokud je to sjízdné.

 

Mno v zimě spíše město , a na hory mám stejně řetězy.

Editováno: , autor: Weithfisto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sjízdné je všechno, záleží na tom, kolik km najezdíš v zimě mimo město. Každej normální člověk v zimě, resp.na sněhu jede tak aby dokázal předejít něčemu nečekanému (na ledu ti nepomůžou ani nejlépe hodnocené prémiové gumy). Takže podle obrázku vzorek nevypadá zle (budou snad vyhazovat dobře), asi bych se toho nebál. Já najezdím do práce denně 100km, samá zatáčka kopečky, takže já beru lepší gumy, pokud bych jezdil po městě, tak bych vzal klidně tohle. Na hory nejezdím  :kol-47:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde o vzorek, ale i spis o slozeni pryze konstrukci bocnic atd. atd. Jestli se mas rad, vyseres se na ne. U me je na 1. miste vzdy bezpecnost.

Jedine kde bych je mozna snesl je pri jizdach po Praze. Prazak nastesti nejsem.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele hosi trochu mimo pneu :)

 

potreboval bych poresit nejake bezpecnostni dvere do bytu, nemate nekdo osobni zkusenost?

nejlip nekde v okoli Berouna/Prahy a jde mi o dvere, vcetne zarubne a nejlip s komplet demontazi puvodnich (bez odvozu, nebo s je jedno) a montazi novych - at kdyz se neco posere nemam problem ja, ale firma... ;)

 

nabidek je totiz na netu 4 sakry, ale nikde to neni pekne popsane a definovane co vlastne ta firma udela, nebo ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řeknu ti to takhle. Vyber si co se ti líbí a zavolej. Taky jsem to řešil a není nad to zavolat (nebo zajet) a domluvit se co od toho čekáš a oni ti řeknou k tomu svoje. Jinak dveře jako systémy to je hodně velký pojem, musíš vědět jaký level zabezpečení chceš (resp.potřebuješ) protože třeba do baráku, kde máš okna v přízemí a máš jedno nebo dvoukomorová jednoduchá okna, je úplně zbytečné dávat dveře s několikerým jištěním (zloděj půjde přes okno a pokud nemáš mříže, pojišťovna tě ohulí stejně na oknech)... Chce to se zeptat na pojišťovně jak je to s plněním (o to tu asi jde především si myslím... Nevím na co ty dveře máš, resp.do jakého objektu. Do paneláku je to jasný, když jsi v patrech, tak jediná možná cesta jsou dveře, tam bych si dal pořádné, do baráku, pokud nemáš mříže na oknech, nějakej průměr. Ale poptej se napřed na pojišťovně a potom hledej dveře a pak firmu, nejlépe osobně  :kol-47:

 

PS: většinou firma na přání udělá i práci okolo = demontáž, odvoz původního a pak i začistí, ale je to většinou dost mastný, ale udělá to většina techto firem, mají to i v ceníkách (alespoň u oken, když jsem je řešil to všude měli jako nadstandardní práce).

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no potrebuju to jako dvere do bytu v druhem patre, takze jsem koukal a uplne me staci nejaka trida 3, to je podle me tak jako rozumny.

 

jako najit se da celkem dobre jak cena dveri tak zatubne, ale za to zacisteni a montaz chteji tak totalni nesmysl pak ty firmy, ze to se mi davat nechce. jenze zase nektere za to treba zorsiruji zaruky, nebo tak :( a je to presne jak pises, kdyz to aspon napisou tak nadstandartni prace, ale platit 4 litry zednikovi za osazeni futer me prijde moc a to jen proto, ze ma certifikat nejaky firmy, ze to umi udelat... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo ma ve svem recht, krome toho panelaku. Vzdy se da vybourat zed od sousedu, co maj dvere z papiru a j$ou u tebe ;)

Ja mam zkusenost s firmou Portas a nic moc, meli udelqt jen renovaci + dodelani vsesmerovych trnu (ci jak se tomu rika) a vysledek byl, ze ackoliv bylo vse domluveno, technik vse na miste posvetil, tak jsme byli 12h bez dveri a jedine co zmohli, tak pridelat dalsi zamek navic. A na netu i v prodejne maji doslova predelane papirove dvere od zachodu na vchodove bezpecnostni, vcetne vyztuh, trnu a skla! Takze tem bych se vyhnul.

Baracek teda padnul jo a kdes to poridil?

4 litry je jeste dobry, ja premejslim o zmekcovaci vody a jeden rika ok, druhy ze ne a jsou to ruzne uzivatele a instalateri. Za montaz chteji i 5 litru a nechci se pak hadat, ze to nefaka, hned budou rikat, ze to delal Pepa a ze to zapojil blbe.

Jinak kdyz chci cinu, tak jedine Bambus zahrada - cimice a kdyz sushi, tak Sushi time - rozvoz. Kebab a pizzu jedine v Pizzerii Radusha - Decin. Pry je dobrej kebab i nekde vedle Bandy Vamos u C metra (zastavku nvm)

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...