Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ja nevim, ale dle me tomuhle slo predejit tim, ze ten co to natacel by zpomalil, aby ten predjizdejici mel vice mista, kdyz tam bylo jasne videt protijedouci auto, nebo teda jet kousek rychleji, aby ten za mnou nemusel v zatacce predjizdet...

Nevim, asi premyslim jinak

Editováno: , autor: XJOHNNYX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problem je jinde, bohuzel tohle je zcela jasne blbe odhadnuty tim co predjizdel. Prohral najezdovou rychlost. Nemohl zatocit driv, pac by trefil predjizdeneho a bohuzel uz tu zatacku nebyl schopnej k apexu utahnout. Auto je tezky, gumy to nezachrani...

Popravde v Nissanu je to dement, toho neresim, spis situaci mohl zachranit predjizdeny, bohuzel naprosto na nic nereagoval

Editováno: , autor: XJOHNNYX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozi: dnes čaj o 5té, 1.8 a 2.0 tsi v myslivci je supr a dá se jezdit 5/100 km. Dobré je mít nějaký vzorek na pneu. ;-)

Bohuzel mi to nevyjde, uz jsem to psal koktovi, musim jit na ruku majitelce s hledanim novych najemniku, aby nebyl problem a dneska naplanovala na 18:30 a 19:00 dve prohlidky :(

 

 

Popravde v Nissanu je to dement, toho neresim, spis situaci mohl zachranit predjizdeny, bohuzel naprosto na nic nereagoval

 

Prostě debil v tom Nissanu :kol-44:

 

Naprosty souhlas, ta rovinka byla videt a stacilo jen pockat a predjizdet na vyjezdu ze zatacky.

I kdyz je otazka jestli predjizdel jen to jedno auto a nebo bral treba celou kolonu a nakonci se radil na krev. A navic si myslim, ze by mohl i vic brzdit.

Na druhou stranu proste ten Nissan je tezka krava a musi se s tim pocitat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte to už právě může mít 3. 4. majitel a to budou Ti cikáni, sedají si na tvé sedačky těma svýma černýma umaštěnýma prdelema. :kol-28: Cigánky nenosí vložky a tak budou ty sedačky i po jahodách.

Petreee abys ses nedivil. Ted tam sedi pan rekneme ne bile pleti. V zadu radi skolka a pan ma sako a bile rukavicky. Jinak nvm, co by s tolika penezma delali.

Ozi,

tak to je gut, pac v 7 jsem u tebe jak na koni driv nez reknes kouzelny slovicko.

Taky bych nevidel problem v predjizdenem. Predjizdejici neodhadl situaci. Mimochodem ceske zákony (Pawouku vnes svetlo, at se neco priucim kdyztak), tak predjizdeny ma vzdy pouze umoznit predjeti, ne myslet za ocasky/blondyny ve velkym aute. On treba ani nevedel, ze ho neco predjizdi - mel jsem to bez zvuku.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stanmare nekaž tady morálku, Motosman je zrovna chlap, co nesmí chybět za žádnou cenu a to se cení. 

Jinak seřiďme si čas 15:32:55,56,57,58,59

Za 20min. vyjíždím z Karlsbad, kdyby chtěl někdo se mnou tak ať dá vědět. Když to bude asistentka nevadí, ba naopak, bude mít slevu. motosmane, nemáš tady nějakou asistentku, kdyby potřebovala dopravit do Práglu? Tvůj Boss určo tady na golfu nějakou mít bude ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ich bin home. Cesta dobra az na ten dest. Mam uplne vyoceny oci. Jinak 120-130. R6 je vlastne rychlostka tak jsem jel v mezich zakona. Spotreba dle PP 6,4. Diky za pokec a Pawoukovi za drsnou klicenku pro poradny chlapy s poradnymi vozy. :D

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konečně taky doma ..... já proč mě cuká na tempomat auto a on vítr...

 

jinak sem potkal na D11 testovací mbéčka s F značkou,  2x Fabie: jedna s dětskými xenony a DRL jako parkovačka, druhá fábka se zahrádkou a něco bylo na zahrádce, 2 kombíky lehce zakrytý(ale ty tvary si snad každej domyslí), seat leon s led svícením jako potkáváčky(fakt to svítilo dost a vypadá to pěkně) a jedna O3 kombí bílá.

 

ještě sem zapomněl na lifta O3 s nápisem 4X4...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...