Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jojo, novej Prassák ;)

 

Jinak chápe někdo, proč u Seata Leona jde u kombíka ve výbavě FR objednat 2,0 TDI 135KW uplně normálně s manuálem a dvoukolka za super cenu a u oktávky jenom s DSG a čtyřkolka? Navíc za šílenej ranec? 

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, novej Prassák ;)

 

Jinak chápe někdo, proč u Seata Leona jde u kombíka ve výbavě FR objednat 2,0 TDI 135KW uplně normálně s manuálem a dvoukolka za super cenu a u oktávky jenom s DSG a čtyřkolka? Navíc za šílenej ranec? 

 

No protože Seat... Škodovka přeci takovéhle věco nepotřebuje, ta je TOP a proto dostaneš za peníze to nejlepší co ti může nabídnout  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak si Seat pokazil jméno, Leona vidím jen když s ním jede brácha, jinak ho prakticky nepotkávám....Přitom špatnej není. Jenom má hnusnej ten interiér ;)

Na druhou stranu myslivce s nejsilnějším TDI v plné palbě člověk koupí za 700tis (cena bez slevy)....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.auto.cz/bmw-x5-m-x6-2015-maji-575-koni-750-n-83827

 

To jsou rychlé krabice, ale ještě že neuvedli kolik ta spotřeba je, jinak bych upadl na zem a už to asi nerozdejchal. 

 

Petrrr .  písmeno M   to je to pravé pro mě (ideálně v kombinaci s číslem 5),

bohužel  kombinace písmen BMW se neslučuje s mojí kasírtaškou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi jasné, že už to tu bylo, ale tohle se nelíbí už ani mě, ačkoliv u oktávky to beru a má to nějaký smysl, tady už je to opravdu jenom atrapa. Snad to nebude novej trend VW :)

attachicon.gifvejfuky.jpg

Jo ty deleny odrazky, to je peklo, to je fakt hnuj. Pak ten tlumic hnedka za kolem. Az to do tebe nekdo napere, tak ti tlumic rizne gumu a kdyz se ti tohle nestane, tak ti ho vodrbou kaminky od zadniho kola.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za dalsi Mavericka mam rad, to jeho jednostrane vlakno se dobre cetlo a doslova jsem vzdy napjate cekal, co noveho za poznatek prida. A nektere komentate bych doslova vzal za sve.

Ale jak jsem jiz na to narazel, jako kazda reklama v TV, podivej, vem si to zajimave, neduveruj a over si.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...