Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

no byly povolený šrouby, nechápu, dotáhl sem je na prasáka... jednou byly povolený na víku motoru, po druhé lehce vana... to se to časem povolí????

 

165 000km, zatím se nic velkýho neposralo, jenom jednou hadice k turbu a ložisko asi nejdražší opravy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, to je zvláštní, zase pokud jde jen o toto, tak je to fajn na 165 tis. Ložisko a hadice ani nepovažuji za nějaké závady, běžná věc při těch 165tis.  Já na O1 měnil ložiska po 100tis jak na běžícím pásu, pravda někdy moje chyba (chyba výběru při snaze ušetřit).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani jsem tu recenzi na Prassáka nečetl, jde to všechno komplet do hajzlu a směřuje to k litrovým motorům, s třemi turby, pěti filtry a padesáti asistenty, aby člověk nemusel řídit.... :(

 

Takže koupíme asi motorky.... :)  (i když už i tam začínaj cpát tyhle výmysly)...a nebo si přivezeme auta ze států s poctivejma V8čkama

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D  pawouku já se nedivím, když si jel přes celou republiku. Jak vůbec vypadá D1? já se ji vyhejbám už přes rok :D

 

jojo Petře, to na kinder kár neznáte co ;)

 

ještě sem musel v autodílech koupit redukci na koncovku elektrickou, na O2 je ta nová a na vleku ta stará :D

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není D1, ale tím, že přes víkend jsem musel vstávat relativně brzy a spát pozdě, tudíž jsem se za celý týden pořádně nevyspal. Až dnes. D1? Tak rekonstrukce na zimu pomalu končí a v noci nebyl provoz tak velký, takže když pominu kodrcání po betonu tak to šlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto, i Kindercar umí vléct, sice když zapřáhneš vozejk o hmotnosti 200kg už si vyčerpal užitečné zatížení a nemůžeš v něm nic vozit, ale prázdnej vlek můžeš vléci. :kol-28:

No RS, 18" kola, pruhy tuhle, pruhy támhle, křídlo a v závěsu vozejk s čímkoliv na korbě, v mých očích směšný to pohled. 

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...