Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Fordem tam a vlakem zpátky, model, kterej je u nás v době uvedení prakticky jinde výběhovej :D   A jak jsem právě četl, motoricky zrovna neoslní... ;)

 

Zejtra ke mě přijede Pancho, chce ode mě koupit Turtle Wax, holt tady se pozná, kdo kupuje kvalitu ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsme jeli s bráchou jeho Leonem 1,4 TSI po dálnici 200km cca 130 předpisově, výsledná 5,8/100km......to už jsou diselové hodnoty, resp. i menší ;)

 

To už majitele ropy nasírá, když dají o 30tis víc za auto a ještě poslouchají traktor a klepe se jim za jízdy volant jak drahej pes :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte ty si fakt jak malej, trochu si zaspal dobu  :kol-46:

 

nove diesely nejsou tak hlucne jako bylo tvoje prehistoricke PDcko, s kterymi to porad srovnavas

pri 130kmh konstantni rychlosti jede OIII za 4,3 litru a mene podle terenu - posledni absolvovana jizda s kolegou, jeli jsme s 2.0TDI Bratislava -> Praha vnoci, 130 tempomat dle palubaku a spotreba byla na Chodove, kde jsem vystupoval 4,1l / 100km

 

takze porad kdyz mas proste velkej najezd tak se to srovna. a dalsi vec je, ze nafta je treba u nas ted o 50haleru levnejsi na litr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás je stejně drahá a zapomínáš, že s dieslem 2,0 CR jsem před tejdnem jel, tak sám vím, jak chrochtá a jak se v něm všechno klepe. Spotřebu jsem si změřil taky, takže nebudu komentovat. :kol-46:

 

Ozi máš prostě smůlu, mě na ropu nepředěláš a tvoje poznatky jsou uplně mimo....:D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uplně mě z toho dieslu brněly ruce po jízdě, jak brněl ten volant po celou dobu, i při stání na volnoběh...tfuj ....Hnusná ropa, změňme téma, nebo se zase přestanu ovládat ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...