Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Já nevim, já na to nekoukám....tohle snad už nežere olej, ale přímo megachlastá.....To snad ani není možné tohle to. Ve čtvrtek jedu na první váhu. Jetě mě napadlo, jestli mi ho soused v noci nevypouští do plechovky a neleje do svého :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tady řešíte kvalitu, kdyby všichni vyráběli kvalitní auta, kdo by to pak pořád obměňoval ?

To by se asi statisíce vozů ročně nevyrábělo v žádné automobilce.

 

Já sám doufám, že mi ta moje plechovka ještě nějaký ten rok vydrží, zvlášť když mě ještě v životě čeká obměna menšího bydlení za větší ( a hypotéka je pěkná koule na noze...).

Tak tak,...já už hypotéku jedu třetí rok a pokud zdraví a práce dá ještě 27let pojedu  :kol-33:

 

Kolik máš Stane nalítáno? Abych ti nechal na krámech nějakej ten olej..... :D

 

Dneska jsem zkusmo vystrčil měrku oleje a to jsem neměl dělat, mrkla na mě spodní ryska, čili počítám, že se brzy zase rozsvítí kontrola oleje.

 

Myslím, že 500km na ten litr oleje ani nenajedu :(

 

Pánové, ale to se ted zhoršuje přímo astronomickou rychlostí, tam snad ani už ty kroužky na pístech nemám :D Skoro se začínám bát s tím jezdit....Abych v kufru vozil pětilitrovku oleje.

Vždyť já myslel Clinte, že máš už tu druhou nádrž na olej, jak jsi tu postoval ten obrázek  :kol-28:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hold o Vánocích můžeš na sv. mši vánoční se pomodlit  za své (potažmo i naše) TSI a stane se zázrak třeba a od té doby už ani kapka navíc. A nechodí Ti tam kuny do motoru? jestli ho tam nechlastaj, obzvláště pokud používáš ten LL Ceresol. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nic nového pod sluncem, to jenom Kokta těm údajům věří, ale nejen to, on jejich hodnoty ještě v provozu předbíhá....a tak kde oni píšou 5/100, tak Kokta má 4 a to přitom za neustálého vytáčení motoru do červeného pole ;)

(to jsou ty jeho hodnoty spotřeby TDI 4-5 litrů při 180km rychlosti na dálnici) :D :D

 

Kokta tedy začne výrobce v MB školit, jak dosáhnout spotřeby nižší, než je papírová ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...