Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

já vím co bych koupil, něco co má alespoň 2 litr benzín a v základu cca 150kw, jinak si s ničím nepomůžu než co mám teď.

 

Tyhle dvě O2 sem bral proto, protože nic lepšího za ty peníze se zárukou nebylo v ČR.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja  vim  ale ja uz kdyz sem videl prvni  Rs  O1  tak  sem si  rikal to chci:)) a kufr pouzivam,vozim bednu s kosmetikou a obcas nakup

 

 

a ja odjakziva mel skodovky  a spokojenost.vse si na tom vetsinou udelam sam  co se tejka  mechachanicke prace a hlavne  se na to sezene  cokoliv.ale je fakt  ze dneska  uz ty nove auta sou proste spotrebak a je jednoo jestli je to skodovka nebo ford a proto sem spokojen za to co mam a nic noveho nechci a jestli to vyjde  poridim si O1  1,9 tdi a spokojenost

Editováno: , autor: PANCHO
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapominate na starou dobrou Ameriku, akorad s tema dilama to bude horsi asi.

http://m.aaaauto.cz/cz/detail-karty?aaaid=1117802

Clinte: kdyz uz jsme u te Ameriky tak pry Amici meli nejaky problem s letadlem na letisti vojaci vracejici se z afgose. Nesabotoval si jim to tam ty ? 2x nouzove pristani, neupadlo ti neco jako nahodou na drahu?

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se teď denně hrabu v těch autech a značkách, jak čtu o závadách a poruchách, tak se mi přestává chtít i kupovat to Mondeo :(

 

Sere se uplně všechno....vůbec nevím co mám dělat. Co je s dobrým motorem a dobrou výbavou je drahé. Co je levné, to se mi nelíbí. Je to všechno krásně nastavené ty ceny.

 

Já snad zatím budu jezdit na kole, nebo tou manželky fábkou.....Jsem uplně znechucenej něco kupovat.

Hele Jiří a co Tě nutí, říkáš, že plánujete zvětšit Clintův klan, tedy manželka bude na mateřské a auto nebude potřebovat. Ta fábka nakonec bude nejspolehlivější paradoxně, na dálnici nebudeš lítat 150, ale předpisově 130 a ještě ušetříš na pokutách. Auto si pořídíš po mateřské, mezitím došetříš. O3 už bude po FL a hotovo. my taky máme te´d 2 auta, z toho jedno furt stojí, musím se donutit s ním alespoň jednou týdně do práce aby to nestálo. A prodávat se mi ho nechce, páč co bych za něj asi dostal (i když to má hovno najeto 4 roky starý) a po mateřský vím, že ho manželka zas dost užije. Na fóra nechoď, to bys nekoupil nic, zase to Mondeo je končící model co se nějaký pátek vyráběl a tak by měl být vychytanější s méně eco kurvítkama než nyní kdejaká novinka

Tak že se vyser na auta a raději hopsni na manželku.

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ja nevim, kdyz uz bych ja sel do forda, tak by me lakal SexMax, to je proste super vozitko a i podovzek a jizdni vlastnosti me prijdou lepsi jak u Mondea a urcite bych sel do neceho co je trochu vic jete, aby to bylo ok - treba tohle.

 

http://www.carnext.cz/cs/nabidka-vozu?brand=&bodyType=&fuel=&power=&productionYearMin=2009&productionYearMax=2013&priceMin=177000&priceMax=598000&id=234

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opravdu ten 2.0 bi-TDI si koupí jenom bezmozek(150 000kč na benzín). reálně ty benzíny mají přes 170kw.

R-line Highline 2,0 TSI 6DSG Benzin 95 2.0l / 162kW/ 220koní Aut. DSG6 4 dveřový 945 900

R-line Highline 2,0 BiTDI 4MOT 7DSG Diesel 2.0l / 176kW/ 240koní Aut. DSG7 4 dveřový

1 096 500

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Norma je 0,5/1000, váhovka ukázala 0,32/1000, ve finále ovšem reálná spotřeba je cca 0,9/1000. Alespoň je vidět, jak je váhovka přesná :D, resp ukáže to, co si přejí, aby ukázala :D

A jak je to mozny? To by se na ne musel nejakej figl vymyslet. Skoda ze nemas zaruku, ale na druhou stranu mas mobilitu, tak mozna porad volat, ze nemas olej. Cestu by ti uctovat nemeli, jen olej a ten jsi stejne kupoval u nich... treba by je to prestalo bavit. Zlodeji. Na Tource se zaclo srat postupne stahovani okna spolujezdce.... a bylo to tim cim dal tim horsi, tak sla. 01, taky furt neco... tata na Peugeota a 10 let neresi nic, jen vzadu loziska - bezna vec u 60tis u 307. Svara to same + plus baterka na rok, vyresila silnejsi. Uvidime co Hyundai... a treba zkusim toho Seata.

Taky mi přijde, že utíkáš z boje předčasně, ale Mondeo ti budu závidět. Plnohodnotné auto střední třídy za cenu moji euro plechovky. Ted jak se oteplilo tak mi zas vrže přední náprava a nemluvím o interiéru. Moje OIII se opravdu nepovedla:-/

A co mas s napravou? Predni napravy jsou snad 30 let stejny. Tam neco osidili ;(.

Ano vážení přátelé,

se zármutkem v srdci Vám oznamuji,

že dnes, po nedoježděných 4 letech,

mě opustila má Octavia II FL.

Vzpomínat budu já, moje rodina a celý náš Clintův pirátský klub.

To byla ale paane rychlovka. Jak to v AAA probihalo? Vojebavali? Cos odpovedel na duvod prodeje?

jj černá ja na prd....to je opravdu nejhorší barva na údržbu, to ještě bílá je proti ní zlatá ;)

Cerna je jen pro fajnsmekry a pro lidi, co si myti muzou dovolit. Osobne o cerne zas premyslim. Pac jiny barvy jsou onuly.

Hele Jiří a co Tě nutí, říkáš, že plánujete zvětšit Clintův klan, tedy manželka bude na mateřské a auto nebude potřebovat. Ta fábka nakonec bude nejspolehlivější paradoxně, na dálnici nebudeš lítat 150, ale předpisově 130 a ještě ušetříš na pokutách. Auto si pořídíš po mateřské, mezitím došetříš. O3 už bude po FL a hotovo. my taky máme te´d 2 auta, z toho jedno furt stojí, musím se donutit s ním alespoň jednou týdně do práce aby to nestálo. A prodávat se mi ho nechce, páč co bych za něj asi dostal (i když to má hovno najeto 4 roky starý) a po mateřský vím, že ho manželka zas dost užije. Na fóra nechoď, to bys nekoupil nic, zase to Mondeo je končící model co se nějaký pátek vyráběl a tak by měl být vychytanější s méně eco kurvítkama než nyní kdejaká novinka

Tak že se vyser na auta a raději hopsni na manželku.

No obecne lze rici, ze by mely byt vychytanejsi, ale zase se na nich vic setri (viz treba u o2 fl chybi v motoru kryt na uchyceni predni napravy - clovek si rekne banalita, ale... potom ten sroub rezne a u pred fl ne). Navic ne vzdy upravy opravi problem a pokud ano, tak zas můžou prinest jiny. Cili volit asi idealne posledni kusy pred vyrobou faceliftu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se tady bavíte o tom výběru auta, kdybych si mohl vybrat ( samozřejmě v nějakých ještě rozumných cenách, protože jinak jsem fanda aut s vrtulkou ve znaku) asi bych risknul koncern... Seat Leon Cupra ST http://www.autoforum.cz/bleskovky/seat-leon-st-cupra-ma-ceskou-cenu-jen-s-280-konmi-startuje-na-711-900-kc/?utm_source=rss&utm_medium=direct&utm_campaign=rss

Myslím že není třeba mít nějaké RS jenom proto že je z MB.

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, hledrjte i moji oktavku, denne koukam na Skoda+, je tam zatim jen cervena Tourka... chlap co si ji odeme bral, tak mi prisel divnej. Videl bych to na bazar nebo Skoda+. Byla to 2012, 1.4MPi, km nedavam, pac si myslim ze ji stocej, jelikoz byla jak nova. Vybrakujou radio apod. Jinak bych mel k prodeji 4x alu 15" origo Skoda a letni gumy pres 6mm vzorek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...