Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

co říkáte na tento stroj. Zvažuji možnosti.

http://www.1-2umobil.cz/shop/index.php?main_page=product_info&products_id=3038

 

Známej se mi včera chlubil Notem 4, což je bomba, ovšem cena taky i když on ho kupoval v Malaysii  Kuula Lumpur či jak se to píše v přepočtu za 15600. Mohl by mi taky dovést jakej bych chtěl, oni  tam nemají DPH. Ale neměl by češtinu a bůh ví jak by to pak bylo případně se zárukou, když je to z Asijského trhu. 

 

Dobrej stroj, resp. od Samsungu od S4 neuděláš chybu s žádným modelem, ale Asie má také jiná pásma, takže na to pozor, navíc záruka samozřejmě nebude ani tak, takže přehrání SW s CZ jazykem můžeš klidně udělat. Je to práce pro někoho kdo už to dělal cca na hodinu.

 

Každopádně na mě je to prostě velikánské, měl jsem S2 prodaná), měl jsem S4 (ukradená) a ta S4 už byla taková hraniční velikost abych to mohl normálně nosit celý den... Mě by vyhovovala asi S3 velikostně a teď je v tom novém provedení, tak o ni uvažuji celkem.

 

Klasika držáky na okno od CELLY, BELKIN, nebo BRODIT jsou dobrou volbou a fakt dobře drží, jen musíš vybírat s pevnými klouby a ne ten "husí krk" ten na težších telefonech nedrží a telefon se otřesy sesouvá s celým tím krkem :kol-28:

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja v aute telefon obvykle vozium v popelniku, nebo v kastliku pod radiem. Na okne ho nemivam. Jinak na to urcite bude nejaky origo samsung drzak, s temi mam zkusenost z predchozich telefonu (ale s tim jak se mi v posledni dobe tocili telefony tak na Note3 uz jsem ho ani nekupoval)...

 

Rozdil mezi Note3 a 4 mas ve velikosti, kdy 4ka je trochu vetsi a tezsi, ale nic co bys poznal. Velky rozdil je v rozliseni, to poznas treba u flmu v HDcku, ale jinak to taky poznat neni. Pry je hodne znat rozdil na fotacich, ale nevim, to jsem nemel moznost vyzkouset.

No a mezi androidy tam rozdil podle me prakticky nepoznas, protoze vzdy to je zbastleny samsungem...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám ještě v hledáčku S5 mini, to má ještě normální velikost. Tady v té velikosti Nota vidím pozitiva, ale i negativa, je to hovado a často budu asi řešit otázku "kam s ním" , zase je to nadupanej telefon a já ho můžu mít bez DPH i tu S5 mini teda což 2tis rozdíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Note3 je snesitelnej, sam ho mam, ale jako taky to zadna super slava neni... Nic s pridomkem "mini" bych nebral, je to casto oholeny klasicky model a je to tragedie. Cokoliv od Samsungu se slabym HW, tj. pod 2gb ram a min 4 jardo znamena tragicky chod systemu. Jejich TouchWiz je proste tak masivni a neodladenej, ze je to strasny. 

 

Nicmene dle ostatnich jsem velmi narocny uzivatel, takze mozna ti to bude bohate dostacovat

 

btw. velikost Nota3 je v poradku, velikej mi prisel asi tak tri dny, ten je to takovy "normalni" zarizeni

Editováno: , autor: XJOHNNYX
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co říkáte na tento stroj. Zvažuji možnosti.

http://www.1-2umobil.cz/shop/index.php?main_page=product_info&products_id=3038

 

Známej se mi včera chlubil Notem 4, což je bomba, ovšem cena taky i když on ho kupoval v Malaysii  Kuula Lumpur či jak se to píše v přepočtu za 15600. Mohl by mi taky dovést jakej bych chtěl, oni  tam nemají DPH. Ale neměl by češtinu a bůh ví jak by to pak bylo případně se zárukou, když je to z Asijského trhu. 

 

 

Jedu se tam ted podívat ale kdyžtak si ho koupím pro sebe :kol-48:

 

Doporučuji pořád a stále "Oneplus one" https://oneplus.net/

Cena super a je stejně rychlej jako Note4 + nemá ty debilní nadstavby od šamšungu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano One+ One je odlazenej mobil za mnohm mensi cenu nez je S5 a nabizi podobne parametry. Jen ma mensi displej.

 

Nadstavba od Smsungu je pomalejsi, ale zase je trochu vic uzivatelsky privetiva nez treba Google Nexus - tedy hlavne pro BFU (cti "Bezny Franta Uzivatel").

 

Stringo S3 Neo neber, strasne se tomu sype hardware. Mame jich v praci v ramci otoceni HW asi 70 a po 3 mesicich je jich cca 30% po reklamaci.

Petrrr, S5 mini neber, je to strasne zabrzdene, v podstate jak pise Johnny... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiděláš ale takové nepodstatné mínus je že přes to nic nevidíš. Takže tak trochu carmagedon :kol-48:

 

One+ jsem složitě koupil přes pozvánku ale za cenu 8tis už dřív, a to je na tom stejně bo lepší jako ty sračky za 20tis

Editováno: , autor: Hurikan88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hurican a jak si s nim spokojeny? Sbiram info, protoze tedko uz snad konecne pujde koupit bez pozvanek, kterou ja jsem nejak neresil.

Mas 64GB? nebo je 16GB? Kamarad na tu 16ku hrozne nadaval ze to je hned plne a hned to mel poskrabane, tak bych chtel jeste nejake srovnani.

 

Pawouk: nejlepsi mobil je sluzebni a pak je jedno jaky by sis vybral... ;)

 

MichalRr, tak cesky to vyzni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku vidíš to, já už nějaký pátek jsem zajetej, mobila kupuji a mám ho dokud funguje, žádný jsem prakticky nikdy neměl méně než 3 roky, srdcem jsem samsundák, první chytrej Omnie (první chytrej od samsungu vůbec) teď mám Ace 2 a protože už mn začíná postupně opouštět v podobě zamrazení ( když potřebuji volat občas se sekne a vytáčí to číslo i 2 minuty a nic s tím nejde dělat) tak se poohlížím po novém. Manželka te´d dostane S4mini s pěkným pouzdrem s oknem (to jí stačí, bez tak tomu rozumí ještě větší hovno jak já) a radost je třeba si dělat, dokud mám práci (do března příštího roku) pak už si koupím jedině 2 kelímky s provázkem abych mohl volat. :kol-28:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Johny a jak ho nosíš, v pouzdře flipovém, v pouzdře na opasku nebo jen tak v kapse. V autě na sklo ho přiděláváš? 

Mam ho v kapse, ten mi na nej akorat jde z ciny nejaky bezny "cover". Jakykoliv flip znamena, ze mas pri teto velikosti telefonu temer vetrolam, coz mi nevyhovuje. 

V auto ho ted vozim v kastliku na mobil urcenem, neb ho OIII ma. Nicmene budu kupovat nejaky drzak na sklo, ale origo asi nebude, pac stoji palici...

Ale vim urcite, ze musi mit max kloub, pac kdyz ma takou tu formovatelnou nozicku, tak se telefon tehle hmotnosti pohupuje a to mi nevyhovuje.

 

Mě tady bortíte ideály, ale i ta S5 mini má 4 jádro a 1,5Gb RAM a je vodotěsná - to s emi líbí...

Sice vodotesny, ale ten vykon je bidnej, respektive nebyt nadstavby, stcil by...

Pokud se nebude sekat novej, po mesici urco zacne, plynulost systemu bude zalostna

 

Já jen doufám, že můj hloupý mobil značka Nokia mi ještě nějaký ten pátek vydrží, protože jak to tady čtu, nebudu vědět, co si vybrat. :kol-34:

cisto cista pravda pane... Bohuzel doba jde kupredu a nektere fce proste potrebuju. Byt miluju svoji starickou E71, tak na dnesni dobu proste nestaci  :kol-34:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...nejlepsi mobil je sluzebni a pak je jedno jaky by sis vybral... ;)...

nemuzu souhlasit. Ja mit nejakou jebku sluzebni, tak lezi doma a porizuju neco za vlastni. Naprosto me vytaci cokoliv co nebezi jak ja potrebuju...  :kol-143:

 

Tim nehodlam tvrdit, ze Note3 je super, hodne mhourim oci nad plynulosti systemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi takhle Johnny, kdyz jsem nemel sluzebak tak jsem jel se starickou Nokii 6310i a v podstate mi nic moc nechybelo - krome hledani elektriky a nabijecky aspon dvakrat denne. ;)

 

a jinak jedu sluzebni smrtphony a proste nekterej je lepsi nekterej horsi a kdyz mi nevyhovuje porad mam moznost se vratit k Galaxy S4 Active a stou se da celkem zit, i kdyz uz je trochu za zenitem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za postřehy, asi tedy budu usilovat o Nota 3, uvidím jak mi doma projde schvalovací řízení, jaká bude výplata atd. :-) Johny pak mi dej echo jakej ten držák sis koupil. Ten Váš Oneplus, jsou o něm v celku dobré recenze. ovšem je to China (stejně jako Lenovo, Huawai atd.) Dle mého je to až moc čerstvý výrobce a zatím to ve mě nebudí důvěru. Navíc nechápu nějak ten systém s pozvánkama či co, nikoho se nebudu doprošovat abych si mohl koupit jejich telefon. To platí o jabku (nikdy nebudu nikde mrznout před obchodem aby se na mě dostalo) Jinak jabko samozřejmě nikdy (leda by mi ho někdo dal zadarmo - a možná ani to ne), neříkám že je to špatný telefon, ale nelíbí se mi jejich obchodní politika a cena.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám ještě v hledáčku S5 mini, to má ještě normální velikost. Tady v té velikosti Nota vidím pozitiva, ale i negativa, je to hovado a často budu asi řešit otázku "kam s ním" , zase je to nadupanej telefon a já ho můžu mít bez DPH i tu S5 mini teda což 2tis rozdíl.

S5 mini je jen prodejní kachny, stejně jako ostatní mini od Samsungu, nemá to nic společného s vlajkovými loděmi!!! Pouze vzhled, jede to na starších základovkách, ořezané funkce, tohle neber!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne jak pise stringo. Petrrr, system s pozvankama byl pouze na predprodej prvnich kusu v evrope a bylo to myslene jako marketing a jak je videt, poradne se jim to povedlo. jinak od pristiho tydne myslim se one+ one bude prodavat normalne.

 

Ad nove znacky, ja bych se jich nebal, u nas v praci si par lidi hned ze zacatku telefonu lenovo koupilo jejich zarizeni a vsichni jsou s tim nadmiru spokojeni, a to to srovnavali s vykonem treba prave S3 a jejich vydrzi. V te dobe kdo koupil S3 tak uz ma u nas novej mobil (do jednoho) a ti cok koupili lenova tak porad frci na svych 3 leteych mrchach a nemaji s tim nejmensi problem. A to ani neresim takove veci jako bylo treba praskani displeju u S3, kdyz ti spadl treba z 20 cm na koberec na roh. To lenovo je v tomto smeru neznicitelny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...