Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Dneska jsem potkal protijedoucího nového Superba... v první chvíli jsem myslel že jde o nějakou Audi, když se přiblížil, tak jsem už viděl logo. Ty LED, kam se hrabe Octavie, svítí nádherně, mají šmrnc a Superb vypadá opravdu jako luxusní auto, ta příď budí respekt, byl hodně posazený nízko (nevím jestli skutečně bude až tak nízko, ale slušelo mu to. V hooodně tmavé vínové barvě (možná už skoro ta hnědá), Na zelených značkách. No krása, za mě 1. za design přídě... zbytek jsem neviděl...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekecej, tedy už si jí neobjednám? zažaluji sportku pro újmu na zdraví, že jsem nevyhrál a nemohl objednat.

Jinak Ozi ještě že jsi mi tam nakódoval ten sport režim brzd, jinak by to měl kluk horší. Za mnou jeli totiž 2 naložený kamiony štěrkem asi 2min. Tedy běžel by kluk o 2min. později, dle konzultace se strýcem jakož to autodopravcem a co ty dva za mnou zná, tak by bylo po klukovi scela jistě. Shoda a uznání mé osobě, že mé reakce jsou briskní od vícero lidí. Kam se prý sere Pancho a jeho losí test v Zelenči :kol-28:

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo, a kdy se ty dostavíš do Lán?

 

já určitě až konec března v pátek, teď jsem zase na EPRU

 

Rada pro dnešní den: myslivec tramvaj nesestřelí.

attachicon.gif20150226_080259.jpg

No v Plzni prej údajně v DEPU mají nástěnku a tam si dávají magnetky a kdo má na konci roku nejvíc magnetek, tak dostane od ostatních dárkový koš (ty magnetky jsou sestřelená auta... co je na tom pravda nevím, ale říkal to známej :kol-31:  ...což je docela hustý, když člověk stojí na pásu a vidí šalinu a říká si, "ty vole, nechci bejt na nástěnce" :scooter:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na křížení Evropská a Gymnazijní je to běžné. Záleží na tramvajákovi. Tuhle tam stojím první a dávám přednost tram. Zezadu na mě troubí blb ať jedu, psychycky to nezvládl, objel mě a hop pod tramvaj. Jsem myslel, že se smíchy počůrám. A to mi ještě při míjení ukazoval jak jsem dobrej a inteligentní řidič.[emoji23] [emoji23] [emoji23]

  • Pozitivní 7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk,

Ha, ja to rikal, ze to je DPF, bylo to rozpaleny do cervena, praskalo to a ja se bal, aby me to neco neudelalo a nikdo mi neveril, ze pry DPF je az nekde v pulce auta.

Johny,

Jo taak, stale zamilovan, to mi ostatni uz jsme radi, kdyz z domova vypadnem ;)

Petrrr,

Kdybys mel 1.9TDi, tak to ma kluk za sebou, zde se ale krasne ukazuje, ze oturbena 1.2 nema dost sily na prejeti prekazdy a zastavi se, cili vyssi kroutak je ti k prdu a proto rikam, staci 1.2 atmo co ma Hyundai, ale zase mi nikdo neveril, praxe to ukazuje.

Pancho,

Koukal jsi uz na Fb na moji zpravu? A nebo na pm zde na foru?

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Johny,

Jo taak, stale zamilovan, to mi ostatni uz jsme radi, kdyz z domova vypadnem ;)

hele od vcera uz je to vic jak 8,5 roku, ale jde o to, ze my jsme spolu max ctyri dny v tydnu, kdyz to dobre vyjde... Pri dobre konstalaci hvezd se vidime i o vikndech  :kol-28:

Editováno: , autor: XJOHNNYX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...