Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ale i ven. Používám ji často. A venku je také prachu. A jak říkam mam to kvůli tomu bordelu. Je tu silnice a tam to furt jezdí. A z nich padá bordel. Poletava rez . Bordel z brz a tak. Mam to vyzkoušeno. Takže vím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo je to věc. Ale každý máme nějaký koníček ne. Proste mne to baví. Mam auta rad. Mam kámoše autu nějaký vztah. a ze to jen škodovka. To neznáma ze se o to nemusím starat. A hlavně když mne to baví. A hlavně rs sem vždycky chtěl. Když se objevila jednička. Říkal sem si to chci. Takže i takový malý sen co se splnil.

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

clint   jak si dopadl? koupil sis dalsi skodovku:)

 

kokta  no  to sem nikdy ani nemel v traktoru

 

 

pawouk   nesmi tam bejt prach  a kdyz  fouka tak vetsinou sundam,a nastesti v praci  je to v zavetri  a doma v garazi  tam mi nefouka vubec:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak Pancho, kdyz reknu A musim i B, na druhou stranu cekam kdy te to prestane bavit a ty furt nic, lestis, lestis, myjes a zase myjes a to zaslouzi uznani. Musi te to opravdu bavit. Trochu mi pripominas tchyni, ta po kazdem pouziti sporaku nebo trouby cely kamna komplet vydrhne, kazde rano vstava o 3/4h drive aby mohla utrit prach z obyvakove steny a vseho co v ni ma. Kos na spinave pradlo nema, vypere klidne samotne triko jen aby nebylo neco nekde spinaveho a takhle bych mohl pokracovat. U ni uz taky 12 let cekam kdy ji to prestane bavit. :D

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Četl jsem. Chrastí ti to? Nechrastí, tak to neřeš. Jinak tam jsou šílený teorie (hlavně od Effective), dělá to u všech aut, do kterých se tyto motory montovaly. Prolezl jsem různá fora z celého světa a je to všude a je to mor všech motorů TSI. Zatím to vypadá, že ročník 2014 je v klidu, a možná i 2013. Ovšem pravda se ukáže až za rok, či dva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za 50tis Kč to auto, ehmmmm pekáč od tebe možná koupím, ovšem jen kvůli tobě samozřejmě ;) Větší hodnotu tohle bourané auto (po srážce s klukem) už nemá, to je jasné...Za kameru ti dám dvě kila, beztak je to Čína ;)

 

Garantuji ti, že na tom vyděláš, prachy dáš na sázení a to by v tom byl čert, abys nevyhrál ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panco je vykuk, skryva auto pod plachtu, aby ze silnice nebylo videt... tvrdi ze tam leta rez a brzdy... mas v nose tampony? Radsi bych chranil sebe nez auto, auto koupis nove, ale po tom co umrel soused na raka (a ze to slo rychle), tak uz premyslim o vecech jinak.

Tak ti tu zpravu poslu Pancho znovu i sem.

Soused ma auto pod plachtou uz 2 roky (co tam bydlime; urcite uz tam stoji auto leta) a nikdy mu neulitla. Mate asi spatny plachty. Jednou, mozna 2x jsem to auto videl bez plachty, uz jsem si rikal, ze bude jezdit a nahle byla zase plachta, asi to jen umyl (nevidel jsem rozdil, asi jako Panchovo ciste a spinave auto, neni v tom rozdil a nebo jsem jeho spinave jeste nevidel). Rikam si, jestli tam nema mrtvolu manzelky v kufru a nebo ona tam nedala jeho mrtvolu a neumi ridit.

Ozi,

vylomeny zamek je pro pojistovnu totalka? 18tis za ten tvuj vrak je jeste dobra cena (nikoho uz ale nezajima, ze moralni je klidne i 40tis, kdyz vis zes do ni hodne nasral a ze je v cajku), nemas zadnou vybavu a urcite sem tam nejaka dubka od lisky co... Nase stala taky asi 18tis, tusim 1999 a hlavne motor ma 50kw, dalsich asi 7 se dalo za opravy a cisteni interieru. Nalitano mela 127tis a asi byl tachac pretocenej, protoze v nasi rodine nikdy takhle ohmatanej volant nebyl ani pri 160tis.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radius, ne jde o druhou feldu, pac segry pritele trefila zenska a prohla mu viko kufru a zmuchlala naraznik. :(

Vybava tam je elektricka okna, sibr, palubak, servo, central s DO a alarmem vcetne odskoku kufru, radio komplet, rok 99, combi a 1.3 s 50kW. a nalitano maj myslim 180tkm v rodine je od funglu, takze koupeno za neco pres 300 tenkrat...

Nicmene to pujde rozpoctem a bude se opravovat...

 

kazdopadne kdyz jsem hledal stejnou vybavu a najezd tak jsem na cca 40 tisicich a to je minimum...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...