Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

tak jsem přičítal mazda forum a najednou...

 

"Hoj mazdaři. Dnes jsem byl s mojí kráskou v servisu a říkali mi, že je velká svolávačka na trojky v naftě. Mění se turbo, vačky a kupa další věcí v celkové ceně vč. práce 100 000 Kč. Takže kdo má dízl, tak ať je na pozoru."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk:

jo stejne jako minule jen pro zmenu o 500m bliz dalnici a opqvny smer. Hurikan vi presne. Od minuly nehody jsem tam nejel, ted byl sjezd na Brezineves ucpanej, tak jsem si rikam, vezmu to po dalnici. Posleze to same rikal i ten co me narval. Klasika, koukam do zpetnyho, nikdo. Davam prednost autu na "hlavni", cili pribrzduji uz sneci jizdu do zastaveni koukam do zpetnyho a nahle auto za mnou, ale jede pomalu, rikam si OK. Koukam do zrcatka spolujezdce, auto me miji a v tom slysim kvilet gumy. Nez zvednu hlavu skit a je to. Na fotce je videt, ze me pekne posunul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-12637-1425077810,1881_thumb.jpg

Skoda je tak 10tis, pokud tomu neni vic, nez je videt, ale je to pruser, Fabii v nafte a Eleganci mame jen jednu a strasne si na ni davaj pozor. Je na ni poradnik na odkup a hadejte kdo, samej menezer a bude se v tom prohanet jeho zena... ted to auto nema cenu, to bude pruser.

Priste vyfasnu HTP a nebo mi proplatej legitku. No ty HTP nemaj palubak, takze budu moct jezdit za 12l, protoze kdyz neni palubak, nemuzu hlidat normovanou spotřebu. Ale budu si muset davat pozor na akcelerometry... za tyhle wifikundace se u nas vyhazujou prachy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

superby 3? no to teda nevím, nevím o žádné veřejné zakázce(naposledy byla na ty S2 FL), jedině že by škodovka darovala...

 

normální spotřeba na 3.6, žádný pokurvený turba....

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát budou chybět 2 válce, což je horší než nejakej rozvor.;)

Dej podvozek z r36 na supa a už to bude hodně slušný...popřípadě nějaký od kw. Podvozek

Klinte chtěl si to říct parádní jetta :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...