Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Vycházím z toho, že 3 roky a 100 000km to vydrží. A navíc 191kw 6hrnek nebo 206kw 4hrnek je v DSG fuk a navíc bude i svižnější v nižším pásmu otáček.

 

Kokta nižší pásma nezná, on jezdí jen v červené části otáčkoměru. :kol-28:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je přímo lidová cenovka za den půjčení :) Kdyby prodal kinderkárku, mohl by celej víkend jezdit v Aventadoru a machroval by i ve Varech  ;) Samice by mu samy skákaly do auta a ani by nemusel měnit ksicht :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já byl jednou na svezeníčku v Líních, jako dárek jízda s Ferrari za relativně pěknou cenu. Zážitek ok, ovšem před tím při podpisu smlouvy se mi rozklepala propiska, když jsem si přečetl že pojištěné to sice je (jak se všude deklaruje), ale už se méně deklaruje že platíš spoluúčast v případě že se něco stane 10%. To jsem měl po celou dobu v hlavě a neužil jsem si to tak, jak bych mohl, i na tom letišti jsem jel snad jenom 250. tak že takové akce nejsou pro mě. Všichni víme kolik je 10% u takového Ferrari a jiných.

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, nic jsi neriskoval, nechal bys tam jenom kinder kárku a odjel autobusem ;)

Já ještě takové brko neřídil, měl jsem možnost se svézt jako spolujezdec ve staré Korvetě (6litr, V8 ročník 81) a i to byl zážitek...to zrychlení jak v letadle :)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spolupracovník dělá jednoho z instruktorů a říkal že ty ceny jsou opravdu dobré vzhledem k tomu, že za rok mění gumy, ale jak píšeš ta spoluúčast je masakr, zase na druhou stranu je to nutné, kdyby tam přišel nějakej floutek a poslal to do pole kvůli blbosti, tak to prostě chápu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyhodou je ze spolucucast je platit z pojisteni odpovednosti vuci treti osobe chlapci ;) a tu mam na mega, takze ja se klidne povozim.

 

v pribrami uz jsem to otestoval skoro komplet a tedko se domlouvame na termin do Lini, kam se chystam na monster truck (uz rok, ale nejak to nevyhazelo)...

 

jinak motosman a pancho, co kdy pojedem do pisku (radeji budejc) na burgera?

devastating hot dog v palive i nepalive verzi se objednava aspon den dopredu, ale je to mazec... :)

navic mate moznost jit na tabul slavy vice info na http://hadog.cz/

a foto na predsatavu velikosti:

post-43796-0-28584400-1425377848_thumb.jpost-43796-0-36289400-1425377855_thumb.j

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...