Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Mno, tak mně osobně je to celkem jedno, protože k dopravě používám MHD. Svým vozem jezdím po Praze výjimečně. Ale jinak je to problém nedostavěných silnic - jak vnějšího, tak vnitřního okruhu a příslušných radiál. :kol-32:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozi ne v každým kraji, ale všechny kraje nadávají na A a A nadávají na ostatní. Já když tady vidím A napíná se mi úderník bicího ústrojí u Glock 9mm. Páč co si tady kolikrát dovolí  Pražák, to si jiní nedovolí. Nejlépe Pražák s Audi, BMW atd. Pak dojedou do míst kde to neznají, popř. nejsou semafory a jsou ještě menší než soused z Boleslavy, ale v Praze když se lehce zdržíš na semaforu nebo před křižovatkou zpomalíš, páč nevíš kudy máš jed třeba tak ho máš hned za prdelí a troubí.

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tech uckach asi neco bude, kdyz jedu na severu lehce nad predpisovou rychlost, tak jsem nejpomlajesi a predjizdeji mne i nakladaky a felicie. Dalnicni rychlost se zda byt v norme, pak se jim i pomalinku ujizdi. Pirati to tedy jsou, ale slusni :D, nejhorsi jsou Ska, letej z Prahy co to da a necumej... 2x vlastni zkusenost.

Dneska jsem misto TDi Fabci v Eleganci vyfasnul 1.2 TSi zavodak, budu rad za palubak. Takhle dopadaji slusni ridici, kdybych jel svym, sel bych do boje a rozlitnul bych se tam, ale se sluzebakem si rikam, kdyby me narval, tak mi to za ten pruser nestoji... a ejhle, narvou me i tak.

Ozi:

Co ten zlomenej zamek na felde? Budes menit? Ten poskozenej bych si kdyztak vzal, mozna by se mi z nej neco hodilo. Pokud bys mim ho bezuplatne daroval tedy, slibuji, ze bude ekologicky zlikvidovan.

Trochu jsem sondoval a 1.2TSi neplni normy, cili se s nima u F3 nepocita (snad min 1 kousek vezmou na zkousku a kdyztak ho budu dostavat ja), nafte s 3jkou (l / 100km) na zacatku neveri nikdo střízlivý, vypada to tedy na litrovky MPi ;), to potes koste, snad mne to do toho kopce vyveze :D, HTP se musela kroutit do ruda.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, proto presne jezdim s Ackem rad k nasim a k pritulce, vsichni nadavaj pak na prazaky a ja muzu jet jako prase, pac me z toho stejne obvinej...  :kol-46:

 

Radius, pokud na to nespechas tak pak zamek urcite k dispozici bude. Menit ho nehodlam, takze to vidim na leto az to budu rozebirat, ze bych dvere zavaril ;)

 

Motosman: pojedu k Vittoriovi si neco vyzvednout tento tyden. Nechces nablizit ty tve veci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zde pro Johnyho nebo kdo to byl, asi dobrej držák do auta pro Notíka 3. Teprve ho budu kupovat tak uvidíme,a le četl jsem na něj chválu.

http://www.huramobil.cz/samsung-ee-v200sa-drzak-do-auta-o-rozpeti-4-57eu-blister/dp-84835/?utm_source=heureka&utm_medium=cpc&utm_campaign=BA8806085880511

diky, vypadá to vcelku dobre, dokonce by z toho sli smolit onboardy, coz je velice fajn  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...