Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Clinte, homologována jsou všechna světla na autech, to ti ovšem nezaručuje, že budou pořádně svítit (najdeš fůru aut, u kterých v noci z bídou vidíš před sebe pár metrů). Z určitých úhlů pohledu ty přední LEDky na OIII nic moc nesvítí. A to tvrdím od začátku. To i u FL SII jsou přední LED denní vidět lépe.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme pravdu všichni... S LED na RS OII ani na koncernových vozech VW se to nedá srovnat, na druhou stranu je to lepší než ty NONAME z tržnic. Na OIII svítí celkem slušně pokud na ně koukáš čelně, jak už jedeš např. po pražském okruhu a vidíž jet OIII v opačném směru už to je bída v porovnání třeba zrovna s těmi audinami, nebo novějšími FL passaty a touaregy apod... Za to ten SIII co jsem ho teď viděl několik dní po sobě, to je jiná liga a fakt i za slunce to šajní, myslel jsem poprvé, že jede ta A7 nová, fakt za to klobou dolů před ŠA, tady nešetřili  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nečekejte od FL nějaké zásadní vylepšování a zcela určitě to nebudou zrovna LED pásky, co budou řešit.

 

Kdyby bylo na mě, já bych svícení přes den zrušil a nechal je jen u motorek, takhle motorky nejsou vůbec vidět.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co, kdo dorazí na Čaj do Lán?

 

 

1/ Clint

2/ Pawouk

3/ Stanmar?  (krouží Ikarusem a neví, kdy bude mít dost)

4/ Pancho

5/ Motosman

6/ Petrrr

7/ Kokta? (má to štreku a po okreskách mu to moc nejde)

8/Radius

9/ Ozák?  (učí se rovnice o dvou neznámých a v sobotu půjde k tabuli)

10/Tomiikk (na chvíli, pak pořádá dětskou diskotéku v klubu Dády a její housenky)

 

Já Ti dám Ikarus... ten poslední pražskej je už dávno v muzeu ve Střešovicích. Je možný že u vás na vesnici ještě jezdí, ale já to chápu - než k vám dojdou nějaký novinky, tak to chvíli trvá !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...