Přejít na obsah

Vypadek fce CORNER


MartinM_2013

Doporučené příspěvky

Mam OII FL 2009 a nechal jsem si aktivovat fci Corner. Pri vecerni jizde mestem vec k nezaplaceni, bohuzel, v mem voze je nejaky neznamy problem, ktery zpusobuje automatickou deaktivaci teto funkce po 20 minutach jizdy. Corner lze obnovit jedine zhasnutim a opetovnym nastartovanim motoru. Predpokladal jsem, ze by mohl byt zadrhel v jednotce centralni elektriky BCM 1K0937086F s verzi firmware 358. Podarilo se mi presvedcit az 4ty autorizovany servis, aby mi do BCM nahral nejnovejsi firmware. Nyni mam verzi 360, bohuzel, CORNER stale nepracuje jak ma. Je zde nekdo kdo se potyka se stejnym problemem? Podarilo se to nekomu vyresit? Zaver je, ze prehrani BCM nic neresi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diagnostika je samozrejem cista. Mozna by pomohlo nejake default nastaveni BCM, ale nevim jak na to. Zkusim jeste aktivovat ruzne kombinace (pouze volant, pouze smerovky). Po tech cca 20 minutach jizdy (nezalezi na stylu) se ta funkce sama deaktivuje a auto se chova, jako kdyz Corner neni nakodovan. Nereaguje na natoceni volantu, nereaguje na smerove packy. Mlhovky se patricnym smerem nerozsviti. Staci zhasnout motor, ihned jej opet natocit, zapnout svetla a vse zase jede jak ma (nekde se neco resetne). Me to pripada, jakoby si BCM, ktera mlhovky rozsvecuje "myslela", ze jede stale nad 40km/h a proto je nerozsvecuje. Je to divne, ani primo v Boleslavi nevi proc tomu tak v urcitych kombinacich BCM je. Dle jinych for nejsem sam, co se mu to tak chova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam OII FL 2009 a nechal jsem si aktivovat fci Corner. Pri vecerni jizde mestem vec k nezaplaceni, bohuzel, v mem voze je nejaky neznamy problem, ktery zpusobuje automatickou deaktivaci teto funkce po 20 minutach jizdy. Corner lze obnovit jedine zhasnutim a opetovnym nastartovanim motoru. Predpokladal jsem, ze by mohl byt zadrhel v jednotce centralni elektriky BCM 1K0937086F s verzi firmware 358. Podarilo se mi presvedcit az 4ty autorizovany servis, aby mi do BCM nahral nejnovejsi firmware. Nyni mam verzi 360, bohuzel, CORNER stale nepracuje jak ma. Je zde nekdo kdo se potyka se stejnym problemem? Podarilo se to nekomu vyresit? Zaver je, ze prehrani BCM nic neresi.

Mám O II 1,9 TDI FL 2009 a chová se to úplně stejně, až na to, že když se zase pohybuji někde po městě pomalou rychlostí (asi 5 minut), tak to zase začne fungovat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar já mám zase jiný problém :) kamarád kokta7 mi cornery aktivoval před 2ma týdny. Fungují mi pouze na natočení volantu (na směrovky nic), ale myslím, že je to tím, že mám MR2010 (vyrobeno 10/2009) a tam to ještě v jednotce na směrovky nebylo nastavené, ale jiná věc je to, že mi fungují i v rychlostech 60 km/h, jezdím jednu zatáčku a v 60 ti ještě zřetelně vidím, jak se rozsvítí, jinak při vyšších rychlostech myslím už ne, ale i tak je divný, že i v 60ti to svítí ne? Jinak je mi to celkem šumák, ale jen pro zajímavost :)

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo, jenze ja mam u me jednu situaci, kdy si musim na klasicke T-ckove krizovatce si najet vice doleva ikdyz jedu doprava, tim, ze dam blinkr doprava, bude mi ignorovat natoceni volantu a rozsviti se prava mlhovka ... sice tu krizovatku jiz znam, ale v jinych situacich se to zajiste taky vyplati ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...

Vracim se po letech k tomuto tematu. Podarilo se mi nahrat verzi 361 do BCM, ale problem s CORNER funkci pretrvava. V jednotce byly verze 358, 360 i 361. Vsechny se chovaji naprosto totozne. Po nastartovani vse OK, mlhovky chodi s volantem, zpateckou i smerovkami. Po cca 10min jizdy mlhovky prestanou prisvicovat, ale po nekolika dalsich minutach jizdy se funkce sama opet obnovi. Takze ani nahrani verze 361 tuto nectnost neopravuje.

Editováno: , autor: MartinM_2013
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...