Přejít na obsah

Klepání (ťukání) v levé přední části vozu - vadný silentblok uložení převodovky


pusher...

Doporučené příspěvky

Taky mi to stále klepe jak blázen, ale je to v riti, reklamujeme to jak blbci, je to výrobní chyba a člověku ani nepůjčí náhradní vůz zdarma...to je přístup k lidem. Hlavně že s předváděčkama jezděj jak hovada, ale aby je půjčili lidem, kteří věří jejich značce a do auta investují 300 táců, to ne. Ale když kupujete, tak není problém půjčit dom na noc. Proto jsem tam ještě nebyl, neměl bych se jak dostat dom a do práce :( a s opravama cavyky...už jsem vyléčenej z koupě novýho auta :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to připadá, že je to závada, která má už parametry hromadné. Ale protože VW měl v posledním roce velký průser s mnoha auty (hovořilo se o nějakých 2.64mil, jestli mě paměť neklame), chtějí toho prostě co nejvíc zatlouct. A samozřejmě ušetřit 2600Kč x počet vyrobených aut dělá už slušnou sumu.

A v ETCE je už H-čko, jako by tam bylo odjakživa a teoreticky by měl mít každý majitel RAPIDA a TOLEDA nárok na výměnu. Žádná svolávačka ale nebude. to si pište, a jak vidět dle zkušeností našich bratů Slováků, ani servisy stále nic nevědí.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja idem dnes prvykrat do servisu, z hodou okolnosti tiez do IMPA Zilina, ako bol uz niekto vyssie, tak som zvedavy, ci mi povedia ze o tom pocuju prvykrat :kol-137:  Klepanie je cim dalej viac pocut a aj ked sa snazim na to nesustredit, tak to nejde. neskor napisem, co mi odbornici povedali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som bol v pondelok na výmene silenbloku a dopadol som tak,že nový síce prišiel,ale keď to rozbalili tak bol to starý typ "D".Skoro ma porazilo.V systéme im píše,že "H" je už k dispozícii od 7týždeň/2014. Ale je to blbosť-nie je!!!!! A  nevedia mi povedať kedy im "H" príde.Tak musím čakať.

Jediné čo ma potešilo je to,že sami mi uznali,že  to klepanie je fakt tým silenblokom.Porovnávali to,a zistili ,že je skutočne na ňom veľká vôľa.

Neviem ako tenko problém urýchliť,jediné čo ma napadá je to,že by sme všetci s týmto problémom začali vo veľkom  pisať do ŠA SR a ŠA ČR

o našom probléme a kedy konečne bude silenblok k dispozícii pre servisy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle je citace z oficiálního emailu ŠA: děkujeme Vám za připomenutí a velmi nás mrzí, že tato záležitost nebyla dosud uzavřena, a proto se Vám omlouváme. Dle informace

od opravny byl předmětný díl objednán, ale vzhledem k obtížím na straně dodavatele, předpokládáme její vykrytí na 12 týden 2014.

 

Termín mi potvrdil i servis, takže dle mého 7 týden to být hotovo nemohlo. Mně to teda po první výměně neklepe, ale chci to mít OK :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v servise nic nove. Prisiel som tam, povedal som ze to klepe, ze to robi silent blok, oni povedali OK, ale ze budu mat diel az tak za 3 tyzdne. Tak ze si mam zavolat potom a ze mi to vymenia. Ani sa nepreviezli ani nic. Mozno sa budu chcet previezt az ked pride diel, ze ci skutocne to klepe. Takze mudrejsi budem az tak za mesiac. Inak ze im napisali ze diel bude v 77. tyzdni, ale povedali ze to musi byt preklep, dufam ze sa nemylia s tym preklepom :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už mám po výměně dva týdny. Dostal jsem skutečně ,,Háčko". Doma jsem to rozdělal a zkontroloval. Je na něm sezhora číslo a je jinak provedenej. Není tam ten bílej plast,

ale je celej gumovej. Zřejmě jim váznou dodávky od výrobce, takže to vykrývají postupně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude asi spolehlivý a kvalitní výrobce z P.R.C.u, když mu to trvá tak dlouho. Řekl bych, že prvni dodávka, co měla být původně v 6.týdnu, se nepovedla, možná taktak pokryli výrobu a pár desítek dílů šlo na opravy. Proto je posun o dalších 6 týdnů, protoze tolik trvá výroba a doprava do Evropy. Jednoduchý počty. Modleme se, aby i druhá dodávka prošla škodováckou vstupní kontrolou a nebyla to opět shitka....

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne to pride tak ze az sa to rosipe tak to potom vymenia nepochodil som na 3x v servise a skoda na slovensku onicom nevie tak to len tak lahko nevimenia stastny to ludia co to maju us vymenene ak by niekdo vedel o servise v SR nech napise kde pojdem sa tam nahlasit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cca 2000,-Kč bez nějaké té destikoruny. Pokud ti není servis schopen vadu najít a opravit máš dvě možnosti: zkusit to v jiném servise nebo napsat do ŠA stížnost na nechopnost servisu řešit reklamaci. Pokud totiž servis nepožádá o radu, automobilka bohužel v tomto případě dělá mrtvýho brouka. A asi by bylo dobrý chtít sepsat klasický reklamační protokol se vším všudy, protože pokud to bude jen na klasickou zakázku, asi se moc nepohneš z místa.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...