Přejít na obsah

Sportovni bavlneny vzduchovy filtr, kachna, nebo real s narustem vykonu?


giorgio.v75

Doporučené příspěvky

Zdar, co si myslite o sport filtrech z trivrstvy bavlny.

Udajne si motor bere az+40% vzduchu a vykon ma jit asi o 5% up.

Ma cenu za to dat 1700,-, nebo je to kachna na pitomce bez Know-How o motorech jako jsem ja sam:-)

Zajima me strizlivy, jednoduchy popis je-li to realny, ne kecy na padesát radku, vlasni Ego si masirujicich clenu jako je EKKAR a jemu podobni pitomci s logem Trince atd.

Diky, klidne do s.z.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Filtr sam o sobe ti nic neprida... sani je dost restriktivni a vzduch se ohreje od motoru. Chce to udelat komplet sani i s vedenim k turbu a nejlepe natahnou tak aby to bralo studeny vzduch pak je mozne dosahnout narust okolo 5-10%.. Ja mam na aute tu k&n vlozku do origo filtr boxu. Je fakt, ze to trosku zmenilo zvuk a lepe se vytaci motor, ale to je tak vse... Ps vyhoda je, ze se da filtr prat a pri cene cca 2tis i s cistici sadou je navratnost cca za 4roky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Zdar, tak po dvou měsících používání doslova nadseni.

1.9tdi je jak polita živou vodou. Do těch otáček to fakt leze slusne, člověk to pozná při svižnější jízdě a hlavně při předjíždění.

Ten článek, ac je pěkně napsaný mi přijde lehce zaujatý, rozdíl znát rozhodne je. Nevím jak i ostatních motorizací, ale u 1.9tdi to stoji za to;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je typicky placebo efekt. Sam jsi ihned po vymene napsal, ze to nedela prakticky nic. A to je jediny okamzik, kdyz jsi mel alespon trochu sanci ten rozdil poznat. Po dvou mesicich soustavneho jezdeni fakt nemas sanci bez mereni rozeznat teoretickych par kw rozdilu. To uz je ciste tvuj dobry pocit, ze to do ceho jsi investoval, neco dela.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I to je mozny. Vím co jsem napsal.

Bezprostredne po výměně jsem čekal asi vic.

Nicméně jsem projel nedávno 120.000 jetou 1.9 77kW a je to liny.

Sam mam 280.000 a je Teda svižnější. Začal jsem to pochopitelne vic krmit a sleduju i spotřebu. Je to stejný 6.1/6.2 a to ji docela dávam. Mensi odpor pri sani vzduchu ji rozhodne prospiva. Ideální na 4 stupeň od 100 do 140 na to předjíždění, tam to znát je. Stejne to poslu na další úpravy, ale tohle jako fake neberu.

Editováno: , autor: giorgio.v75
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nedávno jsem měnil sání za komplet odclonene s kuželem+cat-back výfuk. Na brzde + 22ps oproti měření před výměnou. Počítán tak okolo 10koní sání a 12ps výfuk:-) Tím chci říct, ze kvalitní sání opravdu může něco přidat, ale chce to udělat komplet i s vedením ne jen filtr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...