Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Doporučené odpovědi

Publikováno

Ahoj!

 

Mám takový dotaz. Prý se tu na fóru pohybuje specialista přes kamery do auta.

 

Dostal jsem kameru do auta Gembird DCAM-004HD. Nainstaloval jsem ji, nastavil a pro zkoušky zatím vložil 1GB microSD kartu. Mám tam zapnuté "cyklování" záznamů po 3 minutách. 

 

Jestli jsem to správně pochopil, tak by kamera měla nahrávat 3-minutová videa a ukládat je na kartu. Měla by to dělat do té doby, než se karta zaplní. Jakmile se zaplní, automaticky by si měla odmazávat nejstarší záznamy, je to tak?

 

Můj problém je v tom, že když někam jedu a pak si to prohlédnu, najdu na kartě max 3-4 soubory o celkové velikosti asi 600 MB. Zbytek volného místa se ale nepoužije a kamera pak maže staré záznamy. Nevíte čím to je? Nebo jestli nemám něco špatně nastavené? Karta se prostě nezaplní celá, takže tam najdu záznamy maximálně X minut cesty domů a když parkuji.

 

Prosím o radu :-) Děkuji

Ano kamera po zaplnění karty bude odmazávat nejstarší nahrané videa.

 

S tím, že zabere 600 MB a pak už přemazává to muže být tím, že je karta prostě malá a další 3 minutový soubor by se na kartu celý nevešel.

Já mám na své (také FULL HD) kameře nastavené cyklování videí po 1 minutě a každá minuta zabera cca 150 MB, takže jestli nahráváš 3 min sekvence ve full hd, není problém, aby jedno video mělo cca 400-500 MB a tudíž když má tvoje karta 1 GB (skutečná kapacita cca 950 MB) tak kamera už přemazává, protože si myslí, že se ji tam už další celá 3 min sekvence nevejde.

Jestli to kamera umí, nastav velikost sekvence na co nejméně (ideálně 1 minuta), mělo by se ti pak na kartu vejít trochu víc o cca 1-2 minuty záznamu.

 

Radil bych ti si pořídit větší kartu, alespoň 8 GB, ale čím větší tím lepší ;) . Já používám 32 GB kartu a vejde se mi na ní cca 4,5 hod Full HD záznamu..

  • Autor

Díky za odpověď :-)

 

Přišlo mi to divné, protože nenahrávám FullHD, ale jen HD (720p), takže jeden 3-minutový soubor má ccal 140-180 MB. Poslední cesta autem trvala cca 20 minut, ale našel jsem tam jen poslední dva záznamy. Takže by se tam mělo vejít víc záznamů. Nevím no. Každopádně koupím 32GB kartu a uvidím, tahle byla jen na ozkoušení.

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Podobný obsah

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.