Přejít na obsah

Cyklista


Robert1010

Doporučené příspěvky

Dnes vecer po 48 hodinove smene v nemocnici jsem ridil auto a na kruhovem objezdu nedal prednost a malem porazil cyklistu. Byla tma, byl bud v zakrytu za sloupkem meho auta nebo nebyl videt, cely v cernem a jen male bile svetlo vpredu, nejaka dioda. Minul jsem ho. Byla to klika. Kdyz byl vedle meho okynka, nechapal jsem, kde se tam vzal. Kricel, “Co delas debile?” Pomyslel jsem si, “Ano, jsem debil.”


Tyhle momenty asi prinasi osud, aby mi dal lekci. Dava mi sanci je vzit vazne a pomoci tak zustat v bdelosti a pokore.  Tak, abych se nedostal jednou do opravdoveho problemu.


Budu si to pamatovat.


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dva roky dozadu sa mi stalo niečo podobné, akurát ja som bol na bajku a bol deň (okolo 13:00).. tiež sa to stalo na kruháči, išiel som rychlostou 45km/h, klopil som to a nejaký "dobrák" na mna zatrúbil. ja som sa zlakol stratil balanc a narazil do obrubníka. Naštastie som mal prilbu ktorá mi zachránila hlavu - "zabrzdil" som to o betonový plot. žiadne vážne zranenia som nemal, len 5cm jazva vedla kolena a cestný lišaj na bedre.. bajk to prežil.. :) ..stalo sa to v devínskej v BA pri tescu na kruháči.. samozrejme že pán debil nezastavil.. :)  

treba dávať pozor na cyklistov.. vela z nich rado jazdí bez reflexných prvkov (patril som medzi nich aj ja) a tie "blikačky" fakt stoja za prd.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...