Přejít na obsah

klepání vycházející odspodu


vasnivykolista

Doporučené příspěvky

Môj motor má na voľnobehu zvuk ako traktor (ale počuť to len v garáži, resp. niekde, kde nie je hluk)... Celkom by ma to aj štvalo, avšak za ten zvuk môže plastový kryt na motore - konkrétne tá šedá časť, na ktorej je vyrazené škoda logo a nápis 12V. Nechápem, prečo to robili z dvoch kusov plastu, kedže medzi nimi môže vziknúť vôla a potom to vydáva rôzne nepríjemné zvuky...

Editováno: , autor: PaveloSK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč nemám citovat...potom v tom je bordel a ten dotyčnej neví co má odpovědět.....a pak mě bylo smazáno to co jsem napsal... :kol-44:  tak tam tu citaci vpravo dole nedávejte aby mě to nelákalo... :kol-29:

 

 

taky mě ten kryt zlobil...ale nacpal sem mezi tu tabulku 12v a kryt kousky duše z kola a je to ok..

Editováno: , autor: vasnivykolista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolego, nastuduj si pravidla a nauč se správně odpovídat. Citovat přímo předcházející příspěvek se nepovoluje skoro na žádném internetovém foru. Hlavní důvod je přehlednost. A když odpovídáš na přímo předcházející příspěvek, tak je to snad každému jasné, na co se odpovídá.

 

"Citovat" a "Odpovědět" je snad dostatečné rozlišení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, 14 jich tady ani není. Jestli nejsi schopen pochopit a dodržovat pravidla, tak máš holt smůlu. Nesmí se citovat PŘÍMO PŘEDCHÁZEJÍCÍ příspěvek. Co na tom nechápeš? Vždyť je to naprosto logické! Když budeš odpovídat na 14 příspěvek nad tvým, tak samozřejmě můžeš citovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

radšej sa venuj problému....tri svoje príspevky tu riešiš citácie (zbytočne) a neodpovedáš či si skúsil čo som ti napísal....  :kol-32:

skús vyšliapnuť spojku či sa ten zvuk nestratí...

 

ale už nemusíš,lebo ten dotaz tu máš 2x....

A nepřestane to náhodou klepat, když sešlápneš spojkový pedál?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...