Přejít na obsah

radio beng 8007 nevyjíždí obrazovka


Doporučené příspěvky

Ahoj kluci,

mám autoradio beng 8007 hlavne na media a rozbylo se vyjizdeni obrazovky... tak jsem to cele rozebral a hledal pricinu a jedno plastove kolecko na "prevodovce" toho vyjizdeni se uplne rozpadlo na tisic kousku...

je tu nakej borec co se tomu venuje?patram na internetu a nemuzu nic najit...

to radio stalo docela raketu,takze urcite chci ten nesmysl co tam je koupit celej novej

dekuji za vas cas a naladu :)

jinak radio normalne funguje,ale musim obrazovku vytahovat rucne a to se mi faakt nechce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dekuji za typ :) tenhle tyden absolutne nestiham,ale pristi tyden mu cinknu a zkusim....

jinak myslel jsem si,ze se ozvez :) Te beru jako inspiraci :D ja az budu resit aparaturu v aute,tak by jsem si chtel udelat hezke laminatove plato v barve kod 9431... az bude cas,tak ti poslu nakresi jak by jsem si to predstavoval :) a rad slysel tvuj nazor :) jinak momentalni predstava je subb JBL 30 dvoucivkovej (nakej wattovej nesmysl) s domeckem do konusu a pul tunylky do stran za zadni operky jen tak decentne.zadnej cirkus,ale originalitu :) samozrejme cele vytlumit a asi jsi jineho nazoru,ale chci udelat jak predni,tak zadni dvere a oboji bude JBL a pohaneno zesilovacema od pionyru (jine nechci)... zatim je to jen ve snech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...