Přejít na obsah

Koupě FIII - jakou motorizaci, výbavu, doplňky...


rsrsrs

Doporučené příspěvky

Barvu jsem v reálu viděl a spíše bych naopak řekl, že i když je neobvyklá, je velmi jemná a nenápadná. Červená kola se hodí třeba k šedé, bílé, černé.. Určitě ne k této. Ona je taková neutrální, že dát k ní stříbrná kola a světlý interiér, bude opticky tak jemná, že se bude auto jen "vznášet". Ale s černým interiérem bude podle mě se stříbrnými koly obyčejná a raději bych ji tedy trošku opticky "zdrsnil" těmi černými koly ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tú pistáciovú by som určite nedrsnil, ale nechal ju pekne vznášať sa na strieborných diskoch.. ;)

 

K tej tmavej metalíze.. v kombinácii s červenými späťákmi a červenou strechou vyzerá dobre.. ale na kombi červenú strechu nedáš. Na kombi možno paket red&grey?

IMG_1032s.jpg

Videl som naživo čierne kombi red&grey paket, červené späťáky a červené antie a nevyzeralo zle, akurát čierny rámček okolo zadných svetiel sa pri tejto farbe stráca a teda zadné svetlá pôsobia útlo.

 

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je problém doplatiť 5000kč za strieborné? :D To by bolo ešte jemnejšie.. fúúha.. to by bola kráska! :wub: Ale ak sa ti páči v kombinácii s čiernymi diskami a čiernymi hagusmi, choď do toho! Dôležité je, čo sa páči tebe... ;)

 

A čo tak vziať kombi bez hagusov? Pozerám, vy to máte ako príplatkovú výbavu za 5500kč, resp. 10500kč pre strieborné hagusy.. my na Slovensku máme čierne hagusy štandardne pre kombi už od výbavy Active.. čiže F3 kombi bez hagusov som ešte asi v živote nevidel, ale môže to pôsobiť dobre!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ta barva je do jisté míry podobná zelené Arctic. Tu jsme na OII FL v kombíku měli kdysi v rodině se světlým interiérem, stříbrnými lyžinami a stříbrnými koly a vypadala perfektně, jinak, jemně a elegantně.

Za mě to ale bez světlého vnitřku v této barvě nedává smysl [emoji4]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, brrrrm napsal:

MilanHos.. no práveže ja som dal na googli vyhľadať pistáciovú.. čiže všetky tie fotky a odkazy by mali byť pistáciové.. :)

Ale očividně to našlo jinej odstín, ta na rapidu přece taky vypadá jinak. Ta zelená na mě působila jak byla nasvícena jako perleťová. Jasný je to jemnější odstín, ale přesto vyjímečný. Teď jen jestli to byla pistacie nebo ta lime..

Když šedou tak quartz, ten HB s červenou střechou vypadá dost dobře ;) Na Combi se dají dokoupit aspoň ty zrcátka červený a na střechu jde dát folie :D

Kdyby si pořídil bez hagusy, tak už si je nikdy nedodělá.

 

Podle toho jakej máš rozpočet tak si udělej konfiguraci Monte Carlo rallye green jako mám já. Kdybys pak dokoupil nebo domluvil se na výměně za červený kola tak by se trochu hodily k červenýmu interiéru :t

Editováno: , autor: MilanHos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někteří obchodníci jsou ochotní potom co auto dojede na salon ti vyměnit kola kus za kus za ty červený. Jen si naúčtují za demontáž-montáž samozřejmě. Záleží na tom jak se s nima dohodneš a jak budou ochotní, někdo tady myslím něco podobného domlouval. Ale pořát jsem to myslel na to Monte, že tam je alespoň ten červený interiér, červený kola bez ostatních doplňků jsou nic moc. Červený kola na Monte však v konfigurátoru nenajdeš, tam by ses musel spolehnout jen na prodejce.

 

Skus sem dát pak ještě obrázek pistácie+černý kola+černý hahusy, takto komplet to bude vypadat fajn :)

Editováno: , autor: MilanHos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sunset, černá světla, černé sloupky.. Za mě černá kola.
Ale úplně nutně bych se nesoustředil na lyžiny, protože pokud vím, nejsou lakované, ale je to opravdu kov. Takže bych klidně dal černá kola a stříbrné lyžiny, to se k té barvě bude hodit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle odkazu co poslal brrrrm naposledy jsem zmatenej jakej odstín jsem vlastně viděl, pod těmi světly ty barvy prostě vypadají jinak :D ale ta co je nasvícená sluncem tam jde vidět jak se mě to zdálo malinko do perleťova, že to háže více odstínů.

Proč stříbrný hagusy, když je zbytek černý? To bych určitě nepřiplácel.

vasnivykolista: a jaká kombinace je teda nejblíž tvé představě, abychom ti tady stále nepřekládali své nalvrhy ale trochu mimo tvé představě.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu pistáciovou vidím skoro každý den, je hezká, ale taková mdlá. Třeba na F3 Scout by mohla být zajímavá, ale určitě pozornost moc nepřipoutá.

Základ jsou peckovní kola a snížení, ale to už zase je jisté omezování.

Ono mít výjimečnou F3 je trošku problém. Je jich mrtě[emoji2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...