Přejít na obsah

Koupě FIII - jakou motorizaci, výbavu, doplňky...


rsrsrs

Doporučené příspěvky

Já jsem si zimní dokoupil i s disky v jednom pneuservisu a pak jim jen kola dovezl. Když mi auto dorazilo, tak mi ho jen zdarma v rámci dobrých vztahů přezuli a letní zabalili a dali do kufru. Zimní jsem si kupoval sám z důvodu, že bůhví jakou značku by mi dali a 6500 za nové zimní gumy Nokian i s disky není tak moc. Tohle je vlastně jeden z důvodu proč jsem zvolil 66kW verzi, abych měl 14" zimní kola, kde jsou levnější gumy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Jeste jsem videl F3C v cihlove oranzove (nevim, jestli je to ta Tangerine - tahle mi prisla vic oranzova) a pak F3HB v Wild Rose nebo jak mi to rikal. Takova Rio vic do cerveno-ruzova.

Oboji taky zajimave. Jen to ma i sve nevyhody - ta druha byla tuknuta do dveri a pry na to vůbec nejde sehnat opravna barva, protoze SA na to opravnou tuzku nevyrobi a objednat to ve vetsim mnozstvi, to uz by se musely strikat minimalne cele dvere nebo bok, nehlede na cenu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč by mělo bejt něco podezřelýho na autě prodávaným v rámci firemního programu výrobce "Roční vozy"? To auto někdo pracující pro ŠA půl roku až rok používal jako polo-služební, najel s ním nějaký kilometry - a pak ho odevzdal v rámci programu k důkladný kontrole a odprodání - když si samozřejmě předtím objednal novější. Cena za auto s takovým nájezdem a vejbavou skoro v plný palbě odpovídá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s Ekkarem.

Jeste bych doplnil ze velke firmy co maji radove stovky skodovek maji pro zamestnance vyjednane zajimave slevy a proto se jim (ten zamestnancum, soukr auta) vyplati tocit auta po roce a obratem koupit nove

Sam budu auto v podobne konfiguraci prodavat v lednu a pocitam s podobnou cenou. 

Editováno: , autor: havrosh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, myslel jsem si to že je z operáku nebo tak něco, ptám se protože nové stojí pomalu k 400tis a minule jsem sháněl pro kamoše 3 Fábii combi, po zjištění VIN auto bylo tak omlácený a prodejce tvrdil že je v pohodě. :)  Asi do toho půjdu, zjistím si jestli s tím něco nebylo a budu s manželkou o tom přemýšlet. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že to bude ok. Já mám vlastně tu samou co je v tom odkaze a spokojenost. Jak uživatel auto vrátí, cenu si zvedne dealer. My budeme odkupovat za 294. Předtím jsem měl Roomstera, kde odkup byl 240 a ještě teď je prodávají okolo 290t.

Odesláno z mého YOGA Tablet 2-830F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš se bojím toho že mě to před barákem někdo šlohne, před měsícem mě někdo šlohnul před nádražím na parkovišti mlhovky+sklíčko v zrcátku, asi se to někomu hodilo, náhrada mě stála 4tis na inzerát, jinak bych ve škodovce cvakl 7tis za nové. Z té krádeže mám strach, garáž nemám. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...