Přejít na obsah

Koupě FIII - jakou motorizaci, výbavu, doplňky...


rsrsrs

Doporučené příspěvky

Někdy se témata proljínají, protože když si vybíráš motorizaci, tak Tě zajímá i spotřeba. Takže off topic to zase tak není. Já sám jsem uvažoval 1.0 MPI do města na firmu, ale kamarád mě ukázal, že to prostě s více lidma a klimatizací nejede, navíc přece jenom i ten největší měšťák občas vyrazí na okresky a dálnici a pak 1.0 MPI nezvládá ani to co 1.2 HTP 51kw :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moj čisto subjektívny dojem je - zober bielu , tá je vo Fábii najkrajšia - najma na 17 diskoch :) 2.miesto je čierna , ale kedže vlastním auto v čiernej farbe - udržať to v čistej podobe skoro nereálne a vidiet na tom každú odreninu

Biela fábii prináša aspon na moje vnímanie pocit takého luxusu ( aj ked to s fábiou nejde do kopy ....

Ale je úplne iná biela obchodákov so základnými svetlami a plecháčmi , a biela so 17 diskami , a led svetlami :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bile auto jsem jeste nemel a prave bych nerad aby to vypadlo ze mam social vybavu. Ale hlavne ze mam nove auto a ani na priplatkovou barvu nemam. 2. Jeste jsem se chtel zeptat kdyz mam multimédia paket s bolerem a chtel bych amundsena. Jak je to pak s cenou? Normalne stojo myslim 11. A kdyby sem ho chtel v tom paketu vymenit. Pujde to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nee. Je mi jednp kdo si co mysli. Asi to blbe. Vyznelo. Bilejch jezdi hodne. A kdyz nove auto tak mi na barve zalezi. Tak proto sem chtel fotky te cerne. Klidne i jinech barev. Ta hneda topaz take nevypada zle

Podívej se ke mě do sekce Vaše FabieIII, mám tam asi 100 fotek kombinací F3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sice jo, ale cekat zas pul roku na dalsi podle predstav, navic dost casto to neni jen auto samotne, ale i neco v nem. Proto radsi neco, co v ulici moc nevycniva. Pokud mate garaz a nenechavate auto treba tyden nekde pod horama, pak je to samozrejme neco jineho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...