Přejít na obsah

Alarm - dodatočná montáž


otam

Doporučené příspěvky

  • o 9 měsíců později...

Chystas sa kradnut auta Alice? :) Nestaci ti tvoj Rumiiik? ;)

Inak diky za fotky Otam. Su super! Pozeram ze si celkom sikulka. Predpokladam ze elektrikar? Mam na teba otazku ale nie z elektriky Roomstra. Nevedel by si mi povedat akym sposobom by sa dalo zabezpecit, ze ked zapnem na ventilatore ofukovanie tvare, tak ze by mi prudil vzduch na zadne nohy? Proste aby vzadu neprudil ked mam zapnuty prepinac na nohy ale na tvar. To asi treba nejako prestavit vyduchy trubiek pod palubovkou, nie? Nemal si rozobratu palubovku? Ze ako to tam vyzera. Pripadne ci sa stredovym tunelom neda viest extra trubka, ktora by ako v OII koncil zo zadu prednej stredovej opierky a zadni pasazieri by si mohli pustat/vypinat prudenie vzduchu do zadu.

Dakujem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty okna mě taky štvou měl jsem to u fabie a staršně jsem si na to zvykl ted nechávám otevřený okna.Kdyby jste na to někdo přišel tak to by bylo super.Sice moc nepomohu neni to muj obor jedině tak držet palce :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Vcera som daval montovat alarm s pagerom a montovali mi ho 12 hodin dobre nie?Nevedeli sa dostat s kabiny do kufra kde je motor aby tam pripojili sirenu a ostatne potrebne veci.Myslel som ze ma porazi.No ale kvalita bola prvorada na to som upozornil ze si neprajem aby bolo auo dakde doskriabane alebo plasty povipacovane nasilu.Ako ked mi robili jedny fabiu poskodili mi viac veci ako plasty vo vnutry aj airbegovy volant.Trvalo mu to aj preto tak dlho nakolko to bolo jeho prve auto znacky roomster.

Editováno: , autor: Mikoho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mnoo ja sem o vikendu zadelal vlastni alarm. presne ho prozrazovat nebudu, je to vcelku jednoduchea funfuje prima. jen zitra poslu fotku kak sem zadelal sirenu, docela sem nad tim spekuloval, ale na podbehu vedle posilovace brzd jsou na to snad pripraveny srouby, slo to paradne,., spokojenost., hulaka to jako blazen, :o))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

k tým oknám: nevidel som síce schéma el okien na Roomster, ale predpokladám že to nebude inak ako u faceliftu fabie a teda že na komunikáciu RJ dverí je použitý LIN-BUS ktorý s komfortom neni vôbec spojený a teda komfort nemá ako povedať RJ dverí aby zavreli okná. Smola.

cez klúčik to ide preto, lebo je ten spínač napojený na RJ dverí a tak vie zavrieť tie okná. aj napriek tomu že ten vodič z toho spínaču zámku vedie do komfortu, spojenie toho pinu na komforte so zemou nepomôže pretože opačným smerom to nefunguje teda by sa musel spojiť so zemou ten pin na RJ dverí do ktorého vedie káblik zo zámku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tým oknám: nevidel som síce schéma el okien na Roomster, ale predpokladám že to nebude inak ako u faceliftu fabie a teda že na komunikáciu RJ dverí je použitý LIN-BUS ktorý s komfortom neni vôbec spojený a teda komfort nemá ako povedať RJ dverí aby zavreli okná. Smola.

cez klúčik to ide preto, lebo je ten spínač napojený na RJ dverí a tak vie zavrieť tie okná. aj napriek tomu že ten vodič z toho spínaču zámku vedie do komfortu, spojenie toho pinu na komforte so zemou nepomôže pretože opačným smerom to nefunguje teda by sa musel spojiť so zemou ten pin na RJ dverí do ktorého vedie káblik zo zámku.

zkus to pro nás vymyslet :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Prosim Vás neviete mi poradit ci BGS je taka ista ako na F1??? problem je v tom ze som pripojil alarm na ROOMSTERA a kazdu pol hodinu je poplach s dveri !! a F1 to robilo lebo BGS si kontroluje kazdu pol hodinu elektroniku nejakym pulzom a na fabiu sa tam dava taky modul ktory sa napaja priamo na BGS... ale neviem ci to v tomto pripade pojde tak isto... mozete mi poradit prosim??? dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim Vás neviete mi poradit ci BGS je taka ista ako na F1??? problem je v tom ze som pripojil alarm na ROOMSTERA a kazdu pol hodinu je poplach s dveri !! a F1 to robilo lebo BGS si kontroluje kazdu pol hodinu elektroniku nejakym pulzom a na fabiu sa tam dava taky modul ktory sa napaja priamo na BGS... ale neviem ci to v tomto pripade pojde tak isto... mozete mi poradit prosim??? dakujem

tipnul bych, že to půjde stejně, jinak zkus MartinaRS z octávek, v sekci servis-závady má stránku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alco: Ja som Magicar dával tiež, a viem, že sa tam niekde pripájal nejaký diódový modul - detaily ti ale neviem povedať, pretože s elektrikou som nie kamarát. V každom prípade, žiadne falošné poplachy nie sú a všetko funguje, ako má!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Tak pánové, včera jsem nechal namontovat alarm do Roomstera. Dálkové ovládání v origo klíčku, nárazové čidlo, zálohovaná siréna. A při uzamčení auta kontrola el. oken a jejich případné zavření. Model alarmu a cenu napíšu později, nechal jsem papíry v autě. :)

Tak, model alarmu je:

SPAL CBA 120 CAN BUS ALARM.

Cena včetně práce cca 8600,-Kč.

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alco: Ja som Magicar dával tiež, a viem, že sa tam niekde pripájal nejaký diódový modul - detaily ti ale neviem povedať, pretože s elektrikou som nie kamarát. V každom prípade, žiadne falošné poplachy nie sú a všetko funguje, ako má!

ktory mas ? s dialkovym startom ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...