Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Já všeobecně nechápu to předjíždění kamionů.. A to ani ty kteří předjíždí "slušně" a rychleji... Vždyť stejně jejich rozdíl v rychlosti kdyby byly cca 1 km/h, tak mu ujede za hodinu o 1 kilometr... Proboha co si tím pomůže...?  :D

 

To máš tak ,když je platí za ujetý kilometr. V době řízení ( 4,5 h.) se potřebuje přesunout 

k vykládce nebo parkoviště, kde vykoná bezp.přestávku ( 45 min.) nebo 9.h. odpočinek.

Překročení doby řízení nebo nedodržení bezp. přestávek se trestá vysokými pokutami.

A ty jdou do desítek tisíc. Nechci některé obhajovat,ale když ti tikají hodiny tak potom tlačíš na pilu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jistě , Ti dva randi furt :D , Nela už krade honzikovi cumel , takova vyměna slin v mimi podobě :D

 

Myslim že na mlyně už sraz dělat nebudem, sice tam měli skvělou a rychlou obsluhu a perfektni zasobovani , ale nějak se mi tam špatně sedělo :D maji špatni přistup k invalidum :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sobotu robim , odpoledne driving , pak spat :D ... 

 

Mlyn je no rekněme originalni , možna se už spravili , dlouho jsem tam nebyl :D ale pokud Ropici tak si mužem dat scuka přimo na golfu , přes vikendy jsou tedka turnaje tak je tam prazdno , driving volny ,pokud by si chtel nekdo zastřilet , jidlo vyborne a obsluha v porovnani z mlynem rychla :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja si na mlyn nemuzu stezovat. Krasne venkovni posezeni byl jsem spokojen. Ale pokud si dobre pamatuji jsme se bavili ze by jsme mohli udelat i sraz na te vyhlidce co patri lasske jizbe, ale v tomto poctu aut co nas posledni dobou jezdi by jsme se tam nevesli. By jsme museli asi udelat nejaky mini sraz.

No a kdybych sel na golf tak ty micky by museli byt na snure bo jak se znam bych to valil nekam do lesa :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...