Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Aspire; pokud to mas vyval to pryc misto de hodi

Ondra: si lakomec :p

Jinac misto tohi co rikaty na ty arabske kur*y nestaci ze doted tu srali cigosi na ktere jsme makali ted tu budou smrdet i arabske de*ky ? Hnus chce se mi s te nasi vlad blit ! A to musim jeste zitra v sobotu do prace zadelat na jedno cigance ! :\

Ps: pisu z mobilu na rychlo nehledte na chyby sem nasrany !

Editováno: , autor: filippatrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jelikož je zde mezi námi tolik všelijakých lidí co si myslí že oni jsou slusni a že tady budou pracovat a žít spokojenym životem tak je v tom podporují a to zlé nevidí jelikož oni jsou chudaci a je třeba jim pomahat jak tem ciganum. A bohužel naši nejvyšší jim na to slyší a podporuje je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám Báwo s F-kem, turek jak poleno  :kol-28:

 

EDIT: To já mám na Turecko hezké vzpomínky (turek letěl v transitu a zatáčka ho vynesla přímo do autobusu, no autobusák nelenil, otočil to na místě a s autobusem plném cestujících ten tranzit dohnal, předjel a zablokoval a čekalo se na policajty), byl jsem i u výslechu a turek neuměl ani slovo anglicky, nebo mu aspoň nebylo rozuměn, zajímalo by mě co tam do toho výslechu napsal   :D 

post-35598-0-25954700-1432982113_thumb.j

post-35598-0-15447400-1432982118_thumb.j

Editováno: , autor: Galvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám Báwo s F-kem, turek jak poleno  :kol-28:

 

EDIT: To já mám na Turecko hezké vzpomínky (turek letěl v transitu a zatáčka ho vynesla přímo do autobusu, no autobusák nelenil, otočil to na místě a s autobusem plném cestujících ten tranzit dohnal, předjel a zablokoval a čekalo se na policajty), byl jsem i u výslechu a turek neuměl ani slovo anglicky, nebo mu aspoň nebylo rozuměn, zajímalo by mě co tam do toho výslechu napsal   :D 

tak na Turecko možná, ale stát s něma v pěti souběžných řadách při 40°C na slunku, při absoutním nerespektování čehokoliv ... od té doby jsem též rasista :kol-46:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No práce na kamionce je fakt pro dobrodruha bez závazků.

Jezdíš po Evropě,ale nejvíc z toho vidíš akorát silnici,překladiště,trajekty,PB vařič,otvírák na konzervy atd.

Pokud chceš vytřískat prachy,tak se musíš setsakramentsky otáčet.

No a profesák (pokud ho nemáš ) to je taky pěkný ranec prachů.

Profesák naštěstí mám :) 

 

asi budu muset uštědřit jeden otcovský, výchovný pohlavek :kol-46::kol-28:

Já čekám...  :kol-46::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...