Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Mno vím to že ho odstrojují ve čtvrtek dojede podruhé likvidátorka, do 14 dnů bude opraveno.

 

Mno mám Hjondé i30 v 1.4 a je to masakr. pánové víc to nejede než jede, přeposilované řízení, vrzající interiér, nemluví to ani česky, nejtvrdší opěrka lokte na světě, měkké to je nehorázně.

Pochválím velké zrcátka mno a boční vedení pro někoho výhodou pro můj vzrůst teda děs běs. Nejspíše v pátek vrátím a radějí budu jezdit služební O3.

Snažil jsem se v tom najit něco pozitivnějšího ale nedá se no ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tvrdím že GDI s 99kW nejede na atmosféru vůbec špatně, a jede rozhodně líp než 1,6 atmosféra od koncernu. Nevím s čím ty to auto srovnávaš.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Já odpovídal na i30 , 1,4 co psal Korni. Tak mi tu nepodsouvej GDI se 99 kW, já srovnávám 1,4 s 1,4

73 kW (99 koní) ...i 30 1,4

nepleť si kilovaty a koně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic jenom že ten motor je stejně zdechlý jako u toho korejca..... taky s ním musím bohužel jezdit, ale už se těším až se ho jednou zbavím :D

Co sis kupil to maš [emoji14] by sis kupil htp jak poradni chlapi tak bys jezdil jak king, akorat ze bys potreboval prikupit vajca na zadni plato aby to melo šmrnc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak pocasi je vecne tema jako ty jejich motory :D

Jsem zvedav jak to vyjde na vikend bo rodinka urcite naplanuje zase nejaky vylet. Ale dnes bude urcite krasne azuro. Co planujete vy na vikend ?

Odpocinout si, vidim to na pivko z thanem :) ale moje si nabeton neco vymysli takze je to zbytecne neco planovat :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tvrdím že GDI s 99kW nejede na atmosféru vůbec špatně, a jede rozhodně líp než 1,6 atmosféra od koncernu. Nevím s čím ty to auto srovnávaš.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Já odpovídal na i30 , 1,4 co psal Korni. Tak mi tu nepodsouvej GDI se 99 kW, já srovnávám 1,4 s 1,4

73 kW (99 koní) ...i 30 1,4

nepleť si kilovaty a koně

Já si nic nepletu ale reaguji na tvou nemístnou poznámku k mému poznatku že 1.6 GDI nejede tak se nauč číst... Plně naložený Ceed v kombajnu prostě vůbec nejel a to mi nikdo nevymluví. Vím že nafta a benal je něco jiného ale nabídlo se mi srovnání tak jsem se vyjádřil. Srovnání bylo mezi Ceed a mastodontem Outlander. Tečka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...