Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Myslíš že je teď Malta na poli jo?  :kol-28:  :kol-28:

:D

Flákači to jsou  :kol-28:

na poli, co bych tam dělal, tam jsou zemědělci, tak se jim tam do toho nebudu cpát :kol-28:  a neprovokuj, Rejpale :kol-28:

 

a teď jdu zrovna pracovat, ale připojím se vzdáleně z home office, abych tam nemusel jezdit, takže žádné flákání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ráno  :kol-28:

Dnes jsem viděl trochu zaprášenou fabku, teda spíš přístrojovku  :D

 

A druhou fabku, na které už roste i mech, ale dle všeho už nějaký ten pátek/měsíc/rok už auto stojí na místě   :kol-32:

 

Trochu péče o auta by asi těmto majitelům neuškodilo  <_<

post-35598-0-48451600-1436696666_thumb.j

post-35598-0-98561200-1436696740_thumb.j

post-35598-0-32449200-1436696741_thumb.j

Editováno: , autor: Galvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na kole nemůžeš přijít o řidičák. To je oblíbená lidová pověra. Zákaz se ukládá v souvislosti s činností, při níž jsi se dopustil přestupku. Dále k této činnosti musíš mít povolení státního orgánu (§14 zákona o přestupcích). Na kolo takové povolení nepotřebuješ, tudíž není co sebrat. Mastná pokuta za to ovšem být může. A to až 50 000 Kč nad jednu promile.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karlos bo moja se ted dozvedela jake budou teploty o vikendu tak rekla ze jde max na koupak a ja a vysoke teploty taky nejsme pratele tak vlezu max vecer do hospody. A jeste mi rekla ze ma stejne hotovost a do pul hodiny musi byt v nemocnici takze by jela max nekam do Terlicka jen. Tak leda priste ale to zas nevim kdy budem bez dcery.

 

Patriku slusi vam to i ta cervena barva, taky tak vypadam po sobotnim vyjezdu :D at se vam to tam tahne :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super fotka Patriku.  :kol-47:
P.S. Opovaž se lozit na fórum, raději užívej dovolenou  :kol-28:
 
A jinak když už tady píši, tak se omlouvám všem, které jsem včera v Bílém transitu nas*al na dálnici od Benešova až do Ostravy,  ale kdybych měl jet bez turbíčka po okreskách, jedu ještě teď. Moje Top speed byla z kopce skoro 90 km/h, jen do kopce jsem s vypětím všech sil byl rád, že mě z dálnice nevyhodili policajti... Ale 80 km/h jsem teda vážně nedal  :kol-32:  Jedno krátké video podotýkám na plný plyn s troškou syčení od "zbytku" turba  :kol-28:

Ale všechno zlé je k něčemu dobré - na cestu zpátky do práce jsem dostal zase Miníka  :kol-142:

 

Editováno: , autor: Galvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On to ani šrot nebyl, je to 5 let staré auto, jen po cestě do prace jak jsme jeli začalo hučet turbo a i když jsme to šetřili co se dalo, tak asi 20 km, před místem dojezdu odešlo úplně.. A naložený tranzit bez turba nebyl schopen skoro vůbec jet... No jo, najeto lehce přes 200 000 km a turbo v haji  :kol-32:  Bohužel dát to do autorizáku, tak se majitel auta nedoplatí, takže jsem to vezl k jeho kamarádovi do Ostravy a zpátky do práce pak v Mini.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...