Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Kua to je hyc... Já chci zpátky do Tater kde bylo večer úplně luxusně ba skoro až chladno :D jinak cestou z Tater jsem si asi trhnul osobní rekord spotřeby :D :D :D doma na mě bliklo neuvěřitelných 3,6l/100km. Mám zdokumentováno tak zítra to sem hodím jen tak pro zajímavost. Co bylo ale vyloženě katastrofální jsou SK silnice a dálnice (teda byla tam jen značka zobrazujícím typ cesty) ale skoro celou dobu 100 -> 80 -> 60 (za značkou měřil nějaký čur...) a když se přejíždělo do protisměru tak i 40!!!

 

Tata tam v sobotu dostal 20 Eček pokutu :-D nasraný že zaplatil za dálnici která prakticky nefungovala + pokuta :-) ... jo jo  v SK jsou úchyláci s měřením a hlídkama obecně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík Malto nebyl to cíl jak jsem řekl. Průměrná bude určo vyšší protože jezdíme u nás hlavně dálnice a pak město :D jinak co u vás? Tady prošla kolem 5 taková bouřka že jsem jenom doufal ať mi přežije zahrádka na balkoně :D hlavně ten vzduch je konečně aspoň trochu dýchatelný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...