Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Doporučené odpovědi

Publikováno

Změny motorů:

 

1.2/77kW > 1.2/81kW

1.4/90kW > 1.4/92kW

1.8/118kW > 1.4/110kW

 

2.0/81kW >> (podle všeho by snad nebyl nahrazen 1.6TDI a dokonce není ani uváděný jako dostupný motor)

2.0/103kW > 2.0/110kW

2.0/125kW  vyřazeno bez náhrady

Upraveno od bojler

1.4TSI/110kw je 4x4?

Jak to vidím degradace vozů Yeti začíná...1,4 i ve 110 kW s 4x4 se s touhle bednou nadře moc to už nikdy nepojede. Kdo chce pořádný motor tak ještě musí objednat do května...pak to bude auto jen jako druhé do rodiny nebo pro důchodce.

On už ani nebude 125kw TDI? At se jde škodovka vyprded...

1.8 TSI az asi u novyho Yeti. ...

Upraveno od kokta7

No máme se na co těšit :kol-32:

Jediná 1.8 jezdila jak z praku a jde do háje[emoji22]

Ale málo kdo si to koupil že...

Souhlas, výkonu má opravdu dost, ale spotřeba nepotěší. Osobně mít to jako soukromý auto vzal bych raději tu 1.4.

V současné době je 1.8 tsi odladěná a funguje jak má. Spotřeba u benzínu s haldexem je prostě vyšší a to bude platit i u té 1.4(pokud s ní budeš chtít jezdit svižně). Je to jediný motor co má výkon a neruší svým hlukem či vibracemi pohodu interiéru při jízdě. 

Odladěná není a to platí i o 1.4, vysoká poréznost bloku. Pořád se to předělává. Konkrétně i já z osobní zkušenosti můžu říct, že u 1.4 EA211 jsem za 12000 km dolil 1,5 L chladící kapaliny.

Já se bavím po posledních 1.8 tsi(CDAA) ne o nových EA211. Neznám nikoho kdo by musel dolít deci oleje a vody.

 

Jestli žere tolik vody tak bych řekl, že to nebude porézností, ale jinak ukázka toho jak kvalitní základní motor pro nového Superba připravují. To rovnou vyfasuje majitel sud G13 s autem. Já myslel, že O3 je takové trochu testovací auto a nový Superb tím pádem už nebude mít dětské nemoci(tj. nový zákazník nebude stálým zákazníkem servisu), ale jak je vidět tak místo řešení se hledá jen řešení, které nebude nic stát a tím pádem se nic neřeší.

 

Jinak jestli jsou stále problémy i na 1.8 tsi vyrobených za poslední rok tak už chápu proč je přestanou dávat do aut = poslední finální řešení. Pak dojedou záruky a hurá osolí ceny dílů o 100% nahoru a je vymalováno. Pak si už budou jen mastit kapsy(jak "chudák" výrobce tak Škodovka).

Upraveno od ferda25

Tohle vím od člověka, co tyhle věci na motorech řeší. Vše se odlehčuje a je to problém. Nejsou to žádné velké problémy, ale existují. Je to trend vývoje. Auta zlevňují, platy a materiál se zdražují, tak co můžeme čekat. Ono stejně vše spěje k jedné studii, že do 20 let auta vydrží záruku a půjdou na recyklaci a auta se budou pouze půjčovat.

Jo a poslední zhasne....

Vyradenie 1.8TSI vydim skor z dovodu vysokych emisii CO2. To je to co dnes vyrobcov najviac trapi.

Losky83 - Pokud dolíváš takový množství chl.kapaliny,tak to je na reklamaci,ne.

Už nedolívám. Auto je už pryč. Zas tak velký úbytek to není a ani si nedovedu představit, jak bych jim to dokazoval.

  • 1 měsíc později...

Jinak malá informace pro ty co čekají na nové motory. na slovenském webu Škodovky jsou již v konfigurátoru k objednání. Kdy pak asi u nás....?!

MY2016 je od 22KT?

Do teď šlo chápat Yetiho jako "zábavné auto" na úrovni Octávie...podle nového ceníku jej poslali motorové někam na úroveň dnešního Roomstru, který ale ukončil výrobu.

  • 2 týdny později...

Nevíte tedy kdy cca bude nový Yeti v konfigurátoru a od kdy se má vyrábět? :)

Vyrábět? Počítám, že stejně jako další modely MR2016, tedy od 22KT.

  • 1 rok později...

Viete kde sa vyraba Yetina?

Co to je za dotaz? CZ verze se vyrábí v Kvasinách a pak v Niznij Novgorodu v Rusku

Host
Toto téma je nyní uzavřeno pro další odpovědi.

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.