Přejít na obsah

Má nová přední decentnější úprava


SpeedyTuning

Doporučené příspěvky

kluci tak vam konecne dekuju za kladne hodnoceni...jeste je tam spousta opicaren ale snad jsem se vydal lepsim smerem :-) i kdyz z nekterych veci jsem porad trosku v rozpacich (pr...zadni lemy, naraznik) ono se to neja porad meni :-)

Tentokrat je to krok dobrym smerem, ten naraznik je fakt ZUPPA! :palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Speedy: V nedeli jsem tvoje auto videl v Teplicich u divadla, ale sorrac clovece, muj styl to neni ani zdaleka. Mas to moc preplacany :(

A to sviceni mlhovkama mi docela vadi...

přeplacany? napřiklad? -_- me se to teda nezda

jasny kazdej ma jinej sty ;) ale me se to preplacany nezda

Editováno: , autor: kodemi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kodemi: To je tvuj nazor... A nazivo to auto vypada jinak nez na fotkach..

jasny no jako ja sem taky rikal co to je za des :D sry speedy!:D ale na zivo je fakt pěkný auto a přeplacany se mi fakt nezda,mozna jeste kdyz tam mel ty kliky od milotecu chrom nebo co to bylo to bylo docela děsný ale ted je to best! -_- interier taky super,kdyz si auto vyluxuje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rikal jsem vzdycky ze to je muj cil....a zaroven i tak trochu styl.... nemit to co kazdej (RS)a aby to nebyla obludnost.

moc pěkný, fakt, moc moc pěkný. auto má styl, je to sladěný, nic moc extrém a i tak je to octa trochu jinak, prostě paráda. úplně jsi teď postoupil daleko víš, daleko

klekám pane ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a sviceni mlhovkama ti vadit nemuze ... vsadim se ze kdyz postavis auto vedle me s normalnima svetlama tak budes tim tvym zlutym svetlem oslnovat daleko vic

Me nejde ani o to jak to sviti, ale prijde mi to jako takova znouzecnost, takovy "levny" tuning. Kdyz vidim octavii, jak jede s rozsvicenyma mlhovkama misto potkavacich svetel, tak mi to prijde docela ubohe. Beru to jako ze ten clovek nemel na xenony, tak si to ted "kompenzuje" nahrazkou, kterou ale kazdej pozna.

Test muzeme klidne provest, ja mam originalni xenony a svitit se s nimi nestydim ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...