Přejít na obsah

Nexus vypínání


Doporučené příspěvky

Chystam se vymenit STREAM za Nexus, co mi ale Vadi a nechtel bych o to prijit je "zobrazovani vzdalenosti" park. senzoru na displeji Streamu. Nexus to neumi. Napadlo me jestli by slo dodelat park. kameru? Ma na to Nexus nejakej vstup ? Ma nekdo nejake zkusenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je fakt ze v par vlaknech se tu resilo ale nic primo zamerenyho na Nexus, zadna guide z to ho taky neni.

koukal jsem po kamerach a v podstate mam dva scenare:

1. Nexus + bezdratova parkovaci kamera

http://www.mp3autoradio.cz/Parkovac%ED-kam...oduct_info.html

Jak je videt na vetsich obrazcich toho LCD displeje na na boku zeleny konektor na AV; V podstate ten LCD monitor vubec nepouzit a pripojit vystup z prijimace te kamery na nejakej vstup Nexusu.

2. Nexus + CD menic do kufru + parkovaci kamera

http://www.mp3autoradio.cz/Parkovac%ED-kam...oduct_info.html

V pripade z potahnu kabelaz k CD changeru predpokladam ze nebude problem tam pridat 2 kabely na kameru a pripojit ji opet do nejakeho vstupu k nexusu.

Co mi ale zatim neni jasne je:

- bude potreba odblok na video za jizdy? Pokud se to blokuje az od 5 km/h tak to asi nebude vadit kdyz couves rychlosti > 5km/h tak je asi dobry koukat za sebe oknem.

- kdyz spomalim pod vyrobcem nastavenou mez objevi se opet automaticky obraz?

- co akusticka signalizace z pak senzoru bude to porad pipat kdyz nexus nepodporuje park senzory?

- funguje porad mutlifunkci volat, s ovladanim telefonu originalni HF Skoda s dodelanou originalni BT antenou a nakodovanim v servisu ?

Editováno: , autor: Ol@f
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je fakt ze v par vlaknech se tu resilo ale nic primo zamerenyho na Nexus, zadna guide z to ho taky neni.

koukal jsem po kamerach a v podstate mam dva scenare:

1. Nexus + bezdratova parkovaci kamera

2. Nexus + CD menic do kufru + parkovaci kamera

5km/h je malo jsem zrovna vratil a pri parkovani jsem to zkusil, chttelo by to aby se to blokovalo tak pri 20 a vys.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mooc pekny auti, skoda ze je potreba ten odblok obrazu to trochu zveda cenu celyho reseni ale jeste porad levnejsi nez Colombus s upravama aby vse jelo.

Dokaze nekdo ze zkusenosti odhadnout jak moc prace to je natahnout kabely k CD changeru do kufru a pridat k nim kameru draty na kameru? Povazuju se spis za manualni anti-talent takze si to budu muset nekde nechat udelat.

Editováno: , autor: Ol@f
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to o oddplastování půlky auta, pokud to chceš mít pořádně. Takhle jsem kdysi tahal dráty na Fabii a spodní plasty sundáš jen když odděláš prostřední a prostřední jen když horní :feve: Ale jinak na tom není nic závratného.

A povedlo se ti něco ulomit?

Já potřebuju tahat dráty od rádia do zadních dveří a celkem mě odrazuje právě to, že musím oddeklovat půl auta na každé straně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V rychlosti..panel kolem rádia a rádio, panek pod palubkou u řidiče, kryt prahu u předních dveří (včetně kličky otvírání kapoty), horní panel B-sloupku, aby šel sundat spodní panel (výborný je tady mechanismus polohy pasu), kryt prahu zadních dveří, no a potom už jen panel čalounění v kufru. jde to i bez lámání, všechno je na kovové pérové packy, zaháknuté do plastových nálitků na jednotlivých panelech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mooc pekny auti, skoda ze je potreba ten odblok obrazu to trochu zveda cenu celyho reseni ale jeste porad levnejsi nez Colombus s upravama aby vse jelo.

Dokaze nekdo ze zkusenosti odhadnout jak moc prace to je natahnout kabely k CD changeru do kufru a pridat k nim kameru draty na kameru? Povazuju se spis za manualni anti-talent takze si to budu muset nekde nechat udelat.

Než Nexus (i když už se dá doopravdy koupit za pár korun), nebo Columbus (to by mě zase moc mrzelo kdyby mi ho vybrali) bych asi volil tohle z jiného vlákna - http://www.soundmaster.cz/p77/DVD-autor%E1...oduct_info.html

má to přímo vstup pro kameru a za ty peníze.... :palec2:

Druhá věc je že po mých zkušenostech s Nexusem (ukradeno po 2 týdnech) už bych asi napevno do auta nic takového nedal.. Mám teď Audienci a jsem celkem spokojený, no a Navi používám Becker a zvažuju přestup ke Garmin 760 ;) ale když parkuješ v garáži a nenecháváš auto dlouhodoběji stát někde v Praze na ulici, tak je risk řádově o dost menší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Než Nexus (i když už se dá doopravdy koupit za pár korun), nebo Columbus (to by mě zase moc mrzelo kdyby mi ho vybrali) bych asi volil tohle z jiného vlákna ale když parkuješ v garáži a nenecháváš auto dlouhodoběji stát někde v Praze na ulici, tak je risk řádově o dost menší.

Tohle je celkem good, upozornoval jsem na to taky v jednom tematu. Mam MF volat a chtel bych jeho funkce zachovat informaci zda to snim funguje jsem nenasel a taky jsem se zatim nedokopal k tomu tam zavolat. Nepotrebuju se divat na DVD a TV v aute jinak super vec. Kdyz to vezmes je to za 25 000 CZK se dve hi-tech vychytavkama co nepouziju a nevim jestli bude podporovat volant. Pridej 1 500 za kameru a mas 26 500.

Nexus me prijde cca na 10 000 + 3 000 odblok videa + 3 000 cd changer + 1 500 kamera = 17 500 CZK; rozdil 9 000 CZK prace bude asi stejna.

zatim pracuju mimo brno a v Brne mam 400m od bytu garaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je celkem good, upozornoval jsem na to taky v jednom tematu. Mam MF volat a chtel bych jeho funkce zachovat informaci zda to snim funguje jsem nenasel a taky jsem se zatim nedokopal k tomu tam zavolat. Nepotrebuju se divat na DVD a TV v aute jinak super vec. Kdyz to vezmes je to za 25 000 CZK se dve hi-tech vychytavkama co nepouziju a nevim jestli bude podporovat volant. Pridej 1 500 za kameru a mas 26 500.

Nexus me prijde cca na 10 000 + 3 000 odblok videa + 3 000 cd changer + 1 500 kamera = 17 500 CZK; rozdil 9 000 CZK prace bude asi stejna.

zatim pracuju mimo brno a v Brne mam 400m od bytu garaz.

No jo, ale Nexus je prostě poplatný době svého uvedení na trh a grafika je na dnešní dobu dost archaická, je zoufale pomalý a nemá např dotykovku (obzvlášť to vytáčení na obrazovce se mi líbí). Ohledně TV nebo DVD - považuju to za blbost, jezdím hodně po městech a chvilka nepozornosti (kterou tyhle věci dokáží způsobit) může znamenat crash (podstatně větší investice). No ale zase přímá podpora Ipodu, USB vstup na panelu (k Nexusu jsem ho dokupoval za cca 3t.), mě se to líbí. Až se postěhuju do dostaveného bydlení a auto bude každý den v garáži, tak možná půjdu buď do Columbusu (příští rok tady v Pze počítám tak za 15t. když teď už jsou za 20) a nebo tady do tohohle :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...