Přejít na obsah

Nexus vypínání


Doporučené příspěvky

Nevíte někdo proč se mi Nexus automaticky zapínal při nastartování a teď ani ránu. Už mě štve že po každém nastartování musím pouštět radio když to před tím chodilo . Nastartoval jsem a rádio hrálo teď nic. Nikde jsem v tom nehrabal ani v nastaveni prostě to přestalo chodit :kol-32: . Dík za rady. Je to na OC 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to zase podělal: nastartuju radio normálně naběhlo vyjedu od garáže cca 15 metru a najednou vložte pin. Ten samo nemám tak jsem zkusil čtyři jedničky a neplatný kod radio blokováno . Pokaždy když jsem měl odpojenou baterku tak se načetlo teď jsem měl venku tu pojistku a ejhle problém . Nevíte někdo co s tím. Už mě z ty navigace asi šlehne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem to někdy řešil

pokud nemáš safe code neboli pin  tak ja sem platil 270kč v orig škodovce v servise čas cca 5 minut 

take jsem neměl 

pozor pokud nemáš své rádio co bilo k autu original , můžou ti to zabavit a zavolat na tebe policii. radio musi být z tovarny original montovane 

je ošetřeno proti krádeži.

ve škodovce si to podle vinka ověřují 

pokud ti můžu doporučit vyndej si ho ven a kup nové podívej se na muj profil mam tam také videa A budeš mít svatý klid.

jo a když máš manuál knížku o radiu,  tam píšou nechat zapnuté zapalování cca 60 minut a znova naběhne safe sode 

nejlépe to dělat za jízdy protože do hodiny se ti vypnou veškeré věci v autě  

 

 

 

http://audio-video-tv.hyperinzerce.cz/autoradia/inzerat/8657054-autoradio-nabidka-praha-6/#.VmM-crjqikp

 

 

mapy jsi koupiš zde 

 

http://www.audiocom.cz/navigacni-software/skoda/

 

nebo páleny za 650kč

Editováno: , autor: pista6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že čtu, a sem volajaký zmetený, možná čtu blbě ale píšeš že pokud nemám v autě rádio originál co bylo k autu můžou mi ho zabavit a zavolat policii. To je drobet matoucí ne? A že musí být originál montovanej z továrny, to je úplnej nesmysl. Pokud není kradený tak může bejt namontovaný od Lojzy v garáži.

Kód se nedává k rádiu od doby co si ho auto pamatuje, problém je pak při výměně, jinak F3K Třebíč před cca 3,5lety 170,-Kč ale předpokládám že za ty roky už taky mohli zdražit :)

Editováno: , autor: šulda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...