Přejít na obsah

Nexus vypínání


Doporučené příspěvky

vyřešeno - jsem lama, z origo svorkovnice jsem zapomněl vyndat zelený konektor se 2 kabely, které jsou dle schéma svorkovnice zrovna na tu HF, takže jsem ho vysunul a strčil do svorkovnice v kabelu na odblok a frčí to.....

na kolik Te cela ta sranda vysla, aby ti jelo to DVD i za jizdy a co vsechno k tomu je treba? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, dostal jsem k užívání OII, která má v sobě navigaci NEXUS, ale štvou mě některé věci, které bych rád pořešil. Rád bych k k NEXUSU zapojit AUX vstup a popřípadě i USB vstup na flash disk. Co se týče vstupu videa, to zatím oželím a radši si pustím externí DVD přehrávač :).

Tak chci poprosit o radu, co by tato změna obnášela, za kolik se to dá sehnat a popřípadě kdo to v Praze a okolí umí udělat, teda pokud by to bylo nějak náročné ...

Předem moc děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na kolik Te cela ta sranda vysla, aby ti jelo to DVD i za jizdy a co vsechno k tomu je treba? Diky

cca 11.000 Kč. Vše je v pohodě, jen občas po nastartování začně běhat čára přes display, kontektor jsem koupil od karlose, říkal, že mi tam dá ještě nějaký pazmek, který filtruje rušení motoru.....jinak spokojenost, mám DVD od stualarm, kabel na odblok od conexu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cca 11.000 Kč. Vše je v pohodě, jen občas po nastartování začně běhat čára přes display, kontektor jsem koupil od karlose, říkal, že mi tam dá ještě nějaký pazmek, který filtruje rušení motoru.....jinak spokojenost, mám DVD od stualarm, kabel na odblok od conexu.

Ten odblok videa za jizdy se dela pres kabel nebo se to musi resit softwarem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s kolegou je to i můj názor. Jinak CD se mají skladovat v temnu a suchu. Samozřejmě se z nich časem data ztrácejí. Pokud je necháš na přímém slunci, tak i cd bude za měsíc nečitelné, ačkoliv za skladovacích podmínek výše zmíněných bude fungovat třeba 10 let(nepočítáme poškrábání). A také čím rychleji je vypáleno tím rychleji jde do ... Taky záleží na vypalovací mechanice a médiu, na které vypaluješ. Nejvíc vydrží lisovaná média, pak přepisovatelná a nakonec jen jednorázová.

Kdyz jsem je dostat, tak se mi take nacitaly ihned, toto se projevilo tak po mesici.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s kolegou je to i můj názor. Jinak CD se mají skladovat v temnu a suchu. Samozřejmě se z nich časem data ztrácejí. Pokud je necháš na přímém slunci, tak i cd bude za měsíc nečitelné, ačkoliv za skladovacích podmínek výše zmíněných bude fungovat třeba 10 let(nepočítáme poškrábání). A také čím rychleji je vypáleno tím rychleji jde do ... Taky záleží na vypalovací mechanice a médiu, na které vypaluješ. Nejvíc vydrží lisovaná média, pak přepisovatelná a nakonec jen jednorázová.

CD mam od Vanoc, jsou porad jen v prihradce v aute v boxu. Bez problemu mne fungovaly asi jen 3 dny. Jsou to Verbatim. V PC je nactu v poradku, otestuji je tedy jeste na cdrw a uvidim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CD mam od Vanoc, jsou porad jen v prihradce v aute v boxu. Bez problemu mne fungovaly asi jen 3 dny. Jsou to Verbatim. V PC je nactu v poradku, otestuji je tedy jeste na cdrw a uvidim.

měl jsem stejný problém, vyzkoušel jsem cca 8 různých značek médií, zkusil jsem od rychlost od 2 x až po 40 x, stejně pořád stejný problém jako máš ty. Zničil jsem cca 20 CD a akorát vztek. Navíc se to ještě zhoršovalo, pak už mi to nebralo vůbec hudební CD a navi CD jednou za 10 pokusů.

Tak jsem při servisu řekl, ať zkontrolují NAVI a ejhle - špatná mechanika. Takže mám v autě nyní necelé 4 týdny novou Navi.

Jen malý dotaz - doufám, že to není ta navi, co tady v bazaru prodáváš...protože jestli ano, tak kupec koupí nepoužitelný šrot....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravym. Kupil som O II s nexusom ale nanestastie v tom nie su ziadne slovenske mapy.Chcel by som sa spytat ci sa to da nejak odblokovat aby som mohol pouzit "Garmin mobil xt slovakia " software.A kde by sa dali zohnat mapy pre CZ DE PL HU.Taktiez by som sa chcel opytat ci sa da na nexus nejakou cestou napoji iPod. Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravym. Kupil som O II s nexusom ale nanestastie v tom nie su ziadne slovenske mapy.Chcel by som sa spytat ci sa to da nejak odblokovat aby som mohol pouzit "Garmin mobil xt slovakia " software.A kde by sa dali zohnat mapy pre CZ DE PL HU.Taktiez by som sa chcel opytat ci sa da na nexus nejakou cestou napoji iPod. Dik.

Ahoj, na IPOD se to da pripojit http://www.octavia-vrs.com/technical/ipod_adaptor.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

může mi někdo vysvětlit, k čemu je navigace za 60 litrů, ke který buď neexistujou vůbec nebo jsou nesmyslně drahý mapy ? Je to taky důvod, proč v inzerci ležej tyhle navi za 10 000,-Kč a ani tak si jich nikdo nevšímá ? Přemýšlím, že bych jí koupil, ale jestli to má fungovat jen jako lákadlo pro zloděje, tak to jsou tuplem vyhozený prachy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...