Přejít na obsah

Nexus vypínání


Doporučené příspěvky

Zdarvím, mám v OII originální navigaci. Pořebuji vědět jaké jsou tam vstupy a výstupy.

Nemáte někdo, schéma zapojení?

I) Jak se zapojí cd měnič? Je to paravda, že když zapojím cd měnič tak príjdu a aux vstup?

II) Jak je se zapojí dvd přehávač?

III) Dá se nějak obejít ta ochrana při jízdě? Aby se obraz nestratil.

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarvím, mám v OII originální navigaci. Pořebuji vědět jaké jsou tam vstupy a výstupy.

Nemáte někdo, schéma zapojení?

I) Jak se zapojí cd měnič? Je to paravda, že když zapojím cd měnič tak príjdu a aux vstup?

II) Jak je se zapojí dvd přehávač?

III) Dá se nějak obejít ta ochrana při jízdě? Aby se obraz nestratil.

Děkuji

Na co potřebuješ schéma?Jestli ti pomůže fotka toho štítku, co je na té navigačce, tak to jsem mohu dát.

I) CD=měnič jsem zapojoval, není na tom nic složitého, má svuj konektor.S tou AUX zdířkou nevím, jak to je ale dá sa napojit na ten konektor pro externí zdroj.Záleží,co tam je z výroby.Jěště jsem to neviděl.

II)DVD přehrávač se napojí pomocí adaptéru, který se napojuje, na ten vstup pro ten externi zdroj, jak jsem psal víše.Cena toho adaptéru cca 6000Kč.

III) Dá se to odblokovat, co mám zjištěno, tak ta cena toho odblokovaní je cca 8000Kč, což je poměrně dost!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám foto toho adaptéru: Kdyby někdo věděl, kde ho sehnat za nějaký rozumný peníz, tak mi dejte prosím vědět.

Kámoš, má na tento adaptér zapojený dvd a má ve zvku dost silné rušení. Zdá se mi jak od vstřikování nafty.

Uz jste se s tím někdo setkal?

Jak se to dá orušit?

Dekuji za pomoc a za ten štítek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Přidávám foto toho adaptéru: Kdyby někdo věděl, kde ho sehnat za nějaký rozumný peníz, tak mi dejte prosím vědět.

Kámoš, má na tento adaptér zapojený dvd a má ve zvku dost silné rušení. Zdá se mi jak od vstřikování nafty.

Uz jste se s tím někdo setkal?

Jak se to dá orušit?

Dekuji za pomoc a za ten štítek.

je to el.plynu.odrušit.Existují odrušovací členy.Taky mi to dělalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

pročítal jsem všechny diskuze na téma Nexus ale nikde jsem nenašel pořadnou odpověď.

Mám origo Nexuse z továrny a chtěl bych do něj napojit externí DVD přehrávač.

Vím, že k tomu potřebuji konektor, našel jsem tento např. (http://www.aprofi.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=619) a pak že pravděpodobně potřebuji odblokovat navigaci, aby šel obraz i za jízdy a ještě potřebuji něco na odrušení.

Někdo psal, že se dá koupit i kabel z polska, který už umí rovnou obejít ochranu obrazu za jízdy...

Pomůže někdo??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za tyhle penize odlbokovali tu navigaci??? takže by mě to celkem stalo 6.250 za adaptér + 8.648 kč za to odblokování??? To je celkem balík.....

No jo, co se dá dělat, holt každý chce nějak vydělat...Díky za tyto informace, už jsem se koukal na jejich webové stránky, mají hned na úvodní stránce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
za tyhle penize odlbokovali tu navigaci??? takže by mě to celkem stalo 6.250 za adaptér + 8.648 kč za to odblokování??? To je celkem balík.....

No jo, co se dá dělat, holt každý chce nějak vydělat...Díky za tyto informace, už jsem se koukal na jejich webové stránky, mají hned na úvodní stránce

- kdyz by ti nevadil mechanickej přepínač - když bys to měl přepnutý - že by ses zrovna chtel dívat na DVD

-(tak by ti jen tu chvíly nefungovala správně NAVIGACE) - takhle bych ti to mohl upravit - takže by za jízdy si NEXUSKA myslela ze pořád stojíš.Po dokoukání DVD - či čehokoliv bys to přepnul zpet - a NEXUSKA navigace by zase fungovala normálně.

PS: zbyla mi NOVÁ ještě nerozbalená Navigace NEXUS. V origo Obalu i s orig. štítkama do servisní knížky. Je na prodej! Případný zájemce napište na: jirkadj@seznam.cz

- tohle spěchá!

Editováno: , autor: jirkadj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
za tyhle penize odlbokovali tu navigaci??? takže by mě to celkem stalo 6.250 za adaptér + 8.648 kč za to odblokování??? To je celkem balík.....

No jo, co se dá dělat, holt každý chce nějak vydělat...Díky za tyto informace, už jsem se koukal na jejich webové stránky, mají hned na úvodní stránce

- kdyz by ti nevadil mechanickej přepínač - když bys to měl přepnutý - že by ses zrovna chtel dívat na DVD

-(tak by ti jen tu chvíly nefungovala správně NAVIGACE) - takhle bych ti to mohl upravit - takže by za jízdy si NEXUSKA myslela ze pořád stojíš.Po dokoukání DVD - či čehokoliv bys to přepnul zpet - a NEXUSKA navigace by zase fungovala normálně.

PS: zbyla mi NOVÁ ještě nerozbalená Navigace NEXUS. V origo Obalu i s orig. štítkama do servisní knížky. Je na prodej! Případný zájemce napište na: jirkadj@seznam.cz

- tohle spěchá!

velice zajima.Muzes to nejak blize popsat jak a kde bys udelal ten prepinac?Na jake misto ho umistil a na kolik by to vyslo?Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za tyhle penize odlbokovali tu navigaci??? takže by mě to celkem stalo 6.250 za adaptér + 8.648 kč za to odblokování??? To je celkem balík.....

No jo, co se dá dělat, holt každý chce nějak vydělat...Díky za tyto informace, už jsem se koukal na jejich webové stránky, mají hned na úvodní stránce

- kdyz by ti nevadil mechanickej přepínač - když bys to měl přepnutý - že by ses zrovna chtel dívat na DVD

-(tak by ti jen tu chvíly nefungovala správně NAVIGACE) - takhle bych ti to mohl upravit - takže by za jízdy si NEXUSKA myslela ze pořád stojíš.Po dokoukání DVD - či čehokoliv bys to přepnul zpet - a NEXUSKA navigace by zase fungovala normálně.

PS: zbyla mi NOVÁ ještě nerozbalená Navigace NEXUS. V origo Obalu i s orig. štítkama do servisní knížky. Je na prodej! Případný zájemce napište na: jirkadj@seznam.cz

- tohle spěchá!

velice zajima.Muzes to nejak blize popsat jak a kde bys udelal ten prepinac?Na jake misto ho umistil a na kolik by to vyslo?Diky

Taky si mi mohl dát na sebe kontakt - at to tu zbytečně nezaplácávám!

Prepinac by nemusel byt vůvec vidět - stačilo by mini relátko které by rozeplo v okamžiku zapnutí DVD přehrávače/TV tuneru - nebo co to tam máš ?

Cena do 3 tisíc ? a musel bys mi dovolit přežít vypojit dva dráty u konektoru k NEXUS, a rozebrat DVD palyer.

Jinak mám na prodej Navigaci NEXUS už je jen za 18.900Kč - kdyby nměl někdo zájem + zapojení + MAPY

jirkadj@seznam.cz

Editováno: , autor: jirkadj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...