Přejít na obsah

Nexus vypínání


Doporučené příspěvky

Fotky jsou tady, je to v podstatě stejně jako to udělal Bburago. Přidělal jsem to na stěnu kastlíku před spolujezdcem pomocí oboustrané pěnové lepící pásky, ještě až bude tepleji tak dodělám pořádnou průchodku (ta díra je taková prasácká) a pohraju si s vedením kabelu podél stěny kastlíku..

post-15588-1201954045_thumb.jpg

post-15588-1201954132_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky jsou tady, je to v podstatě stejně jako to udělal Bburago. Přidělal jsem to na stěnu kastlíku před spolujezdcem pomocí oboustrané pěnové lepící pásky, ještě až bude tepleji tak dodělám pořádnou průchodku (ta díra je taková prasácká) a pohraju si s vedením kabelu podél stěny kastlíku..

Dobrá práce, jsem rád že můj návod byl alespoň někomu dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Takže Nexuse mi z auta vybrali přesně po 11 dnech, tmavé folie na oknech moc nepomohli - šli na jisto.. Poku*vené dveře, zlomený rámeček okolo navi, utržená origo anténa, odřená palubka a Nexus pryč.. půl dne lítání PČR, Pojišťovna, firma atd.. no nic, dám si pár piv, uklidním se, pokusím se někde sehnat aktuální mapy pro navi Becker kterou budu používat dál (kdyby jste někdo věděl, beru..) No a rádio budu používat normálního Soňáka, kterému můžu sundat panel.. :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ou

nicméně nevim, jestli si s tim soňákem něco pomůžeš, dneska spousta zlodějíčků hraje na to, že panel lidi nechávaj v kastlíku. v tomhle jsem rád, že mam jenom stream, ty moc lidí nechce, protože je většina má v základu, takže se tak nečorujou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ou

nicméně nevim, jestli si s tim soňákem něco pomůžeš, dneska spousta zlodějíčků hraje na to, že panel lidi nechávaj v kastlíku. v tomhle jsem rád, že mam jenom stream, ty moc lidí nechce, protože je většina má v základu, takže se tak nečorujou

No a hlavně za ten zázrak nic nedostanou žejo. Stream mi někdo nabízet, tak mu dám dvacku na pivo, ať si ho nechá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže Nexuse mi z auta vybrali přesně po 11 dnech, tmavé folie na oknech moc nepomohli - šli na jisto.. Poku*vené dveře, zlomený rámeček okolo navi, utržená origo anténa, odřená palubka a Nexus pryč.. půl dne lítání PČR, Pojišťovna, firma atd.. no nic, dám si pár piv, uklidním se, pokusím se někde sehnat aktuální mapy pro navi Becker kterou budu používat dál (kdyby jste někdo věděl, beru..) No a rádio budu používat normálního Soňáka, kterému můžu sundat panel.. :angry:

to mi je tě líto. Kde si to parkoval ? A v noci ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je vážně smůla , ale kdybych parkoval s autem před barákem a né v garáži tak bych si nexuse ani nekupoval. Já pokaždý když přijedu domů a jsem tam třeba jenom deset minut ,tak dávám Scouta hned do garáže. Co buděš dělat s USB adaptérem?

no vidiš vlastně ! Že bych ho koupil ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dobry den, som tu nova a chcem sa opytat ci niekto vie zohnat CD mapu do navigacie RNS300 MFD2 konkretne potrebujem Slovensku republiku. Bola by som velmi rada ak mi date link odkial sa da stiahnut alebo ked niekt vie napalit rada si to dam poslat na dobierku. vopred dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den, som tu nova a chcem sa opytat ci niekto vie zohnat CD mapu do navigacie RNS300 MFD2 konkretne potrebujem Slovensku republiku. Bola by som velmi rada ak mi date link odkial sa da stiahnut alebo ked niekt vie napalit rada si to dam poslat na dobierku. vopred dakujem

poslat by som si ju nechal aj ja ale bohuzial mapa SR v DX formate neexistuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je .to na odkaze je rns300 ,ktora dvd nepodporuje takze ani nemoze mat dvd. ja som s tym panom volala ale on si to cd kupil original v servise za 12 500sk!!! a neche ho napalit ani za nic. ale ide o to ze je a existuje a je to CD a nie dvd. Len ho chcem nejako zohnat

Editováno: , autor: janka33
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je .to na odkaze je rns300 ,ktora dvd nepodporuje takze ani nemoze mat dvd. ja som s tym panom volal ale on si to cd kupil original v servise za 12 000sk!!! a neche ho napalit ani za nic. ale ide o to ze je a existuje a je to CD a nie dvd. Len ho chcem nejako zohnat

ok,toto je oficialny shop fy teleatlas...najdi si tam svoju mapu:http://navigation.teleatlas.com/en/shop/skoda/blaupunkt-travelpilot-dx

pripadne cez finder sa prepracujes s svojej vysnenej mape ,treba len naklikakat znacku model rocnik a typ navi a hned vies ake mapy existuju:http://navigation.teleatlas.com/en/shop/car-navigation/pre-installed/

dufam ze som pomohol vyriesit zahadu :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som nechcela riesit zahadu .vyriesena je! staci pozriet http://volkswagen-passat.autobazar.eu/card.php?id=378312 a uvidis. ma ju tento pan, aj existuje ale chcem ju mat aj ja, nie z obchodu kde vraj stoji 12 500sk .

Prodavajici ma pekneho toho Passata, ale asi nejakou novinku, jelikoz uz to ma dle nej ctyrzonovou klimatizaci. Kdo poradi jak tato klima funguje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodavajici ma pekneho toho Passata, ale asi nejakou novinku, jelikoz uz to ma dle nej ctyrzonovou klimatizaci. Kdo poradi jak tato klima funguje?

To je veru poriadna blbosť, veď tam má rok 2006 a je to aj podľa obrázku Climatronic, žiadna 4zónová klíma, neviem o tom aby sa taká dávala do Passatu a nie to ešte 2 roky starého a jedného z prvých modelov lol:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...