Přejít na obsah

Nexus vypínání


Doporučené příspěvky

Ahoj. Netušíte prosím jak restartovat Nexuse?

Dneska se mi zaseknul. Umí hrát pouze rádio anebo interní CD a regulovat hlasitost. Nejdou přeskakovat skladby, měnit CD v měniči, nefunguje žádné ze spodních tlačítek, nefunguje multifunkční volant.

Rád bych jej donutil k poslušnosti třeba nějakým šikovným trojhmatem... ještě před tím, než se případně vydám do servisu.

Editováno: , autor: nasty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doli díky, vyzkoušel dle doporučení. Nicméně nepomohlo to. Zároveň jsem ale zjistil, že půjde o mechanický problém. Při přitlačení plastového rámečku kolem Nexuse už zase vše funguje. Pravděpodobně tam někde něco nedoléhalo. Čas ukáže víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Kluci,má někdo nexus a k němu připojen externí DVD??

Jde o to,že kámoš má nexus,externí DVD,převodník,ale nejde mu to.Z převodníku mu vede kabel do nexuse + myslím 4 dráty,ale ty má nezapojené a nemá od toho schéma.Jde mi o to,jestli je převodník napájen z navi nebo ty volné dráty jsou na napájení.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam externi dvd + prevodnik.. prevodnik mam napajeny spinanym + od dvd, kostru prevodniku spolecnou s dvd, plus mam treti kabel - ten slouzi jako odblokovani obrazu, kdyz na neho pripojim + tak mi zustane obraz na nexusu, ale neni uz na nexusu mozne nic prepinat, proste hraje jenom obraz---vzdy pred zapnutim toho tlacitka musim ale prepnout na aux, aby mi sel zvuk z dvd, jinak zustane hrat to co hraje pred zapnutim toho odbloku.... trochu slozite, ale v te dobe co jsem shanel nic k mani nebylo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Cosby.. doplnim jeste, ze z odbloku mi jde cerveny - +, hnedy - minus, zluty - to je ten odblok.... Dle meho se pri originalnim zapojeni pouziva tento "odblok" jako sepnuti pro obraz couvaci kamery - couvas, vidis obraz a hraje muzika kterou jsi mel zvolenou.. at to cele shrnem, prevodnik musi byt zvlast napajen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahojte.

Mohol by mi niekto poradit kde zohnat konektory na antenne kable k pripojeniu navigacie? vid foto,

potrebujem vsetky tri kusy, modry, biely aj zlty.

Niekto to pri kradezi surovo poodtrezoval a zobral aj s navigaciou, takze ostali uz iba trcat v panely kable.

Vdaka za info

Jaro

post-241-1215960037_thumb.jpg

post-241-1215960056_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajimalo by me, vy kdo jste si navi dodelavali, jakou jste pouzili GPS antenu a kam jste ji umistili. Zda se mi, ze kdyz ji necham za navi a jeste ji dam jakoby pod ten kastlik uprostred a bliz ke sklu, tak nechytam poradne signal-navi mi pise NO FIX namisto toho aby psala minimalne 2D FIX ale radeji bych 3D FIX......... krucifix :)

je pravda, ze nemam zadnou orig SKODA GPS antenu ....... dik za radu

PS preci nebudu tahat orig. na strechu..... a rozdelavat celou palubku kvuli tomu, abych ji priplacl na sklo se mi taky nechce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajimalo by me, vy kdo jste si navi dodelavali, jakou jste pouzili GPS antenu a kam jste ji umistili. Zda se mi, ze kdyz ji necham za navi a jeste ji dam jakoby pod ten kastlik uprostred a bliz ke sklu, tak nechytam poradne signal-navi mi pise NO FIX namisto toho aby psala minimalne 2D FIX ale radeji bych 3D FIX......... krucifix :)

je pravda, ze nemam zadnou orig SKODA GPS antenu ....... dik za radu

PS preci nebudu tahat orig. na strechu..... a rozdelavat celou palubku kvuli tomu, abych ji priplacl na sklo se mi taky nechce...

Já mám neorigo antenu GPS a koupil jsem to zde http://www.sectron.cz/produkty/128-anteny/...ea-200-smb.html napojil a oboustranou lepící páskou nalepil na čelní sklo před zpětné zrcátko těsně pod střechu a jede naprosto v pohodě.....!!!!! A hlavně zvenku nejde vidět!!!! lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
neslysel jste nekdo o tom, ze na nexusu, kdyz cte blbe navi cd (klidne vypaleny-ale dobre vypaleny) tak pry to chce pridat na trimru na te navi aby se pridalo na sile signalu :o :o

maj to na vw clubu a neco by me o tom zajimalo....

taky jsem dostal podobnou radu, od jisteho Paskala na uvedenem foru a je to blbost! Neveril jsem mu a navic jsem nechtel kvuli tomu rozebirat jinak bez problemu fungujici navigaci a rejpat do ni....

Chtelo to pouze pouzit jiny druh media, a hlavne bez potisku lightscribe!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem dostal podobnou radu, od jisteho Paskala na uvedenem foru a je to blbost! Neveril jsem mu a navic jsem nechtel kvuli tomu rozebirat jinak bez problemu fungujici navigaci a rejpat do ni....

Chtelo to pouze pouzit jiny druh media, a hlavne bez potisku lightscribe!

presne tak Paskal no obcas rady OK ale timhle me dostal..... asi paskal no....

jinak-nainstalil jsem clona na jinej PC a palil v tom profilu xxxxx2009 na jiny CD a vse OK jede jak vino! dokonce i na potisknutelnej verbatim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak Paskal no obcas rady OK ale timhle me dostal..... asi paskal no....

jinak-nainstalil jsem clona na jinej PC a palil v tom profilu xxxxx2009 na jiny CD a vse OK jede jak vino! dokonce i na potisknutelnej verbatim (nikoho nenavadim)

to jsem rád...že jsi nerozebíral navigaci :) !

onem maník tam má sice slušnej obchodnak na mapy, ale co si neuděláš sám....?!

Jinak už se objevila i mapa na Slovensko s malým pokrytím, ale je.

zájímala by mne montáž DVD přehrávače k Nexusu, asi je potřeba

adaptér: http://www.stualarm.cz/produkt/mi090avx-ad...-audi-mercedes/

odblokování obrazu http://www.stualarm.cz/produkt/sbintcan-od...ugeot-mercedes/

a přehrávač http://www.stualarm.cz/produkt/dvp-1000m-dvd-prehravac/

kdo ví víc, at poradí...budu rád i za nějaké šikovné ručičky.

Editováno: , autor: radys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...