Přejít na obsah

Nexus vypínání


Doporučené příspěvky

Ahoj všichni!

jako nový majitel NEXUSe v OII bych měl pár dotazů. Prosím tedy o rady Vás zkušenějších :)

1. Auto jsem přivezl z Německa. Našel jsem u servisky pouze plastový štítek (prý kód ke klíči), ale nevím, kde najdu a zda-li vůbec mám pin k navigaci NEXUS. Pokud tedy odpojím navigaci od baterky, kdo mi dokáže rádio bez PINu znovu zprovoznit?

2. Mám originál HF na palubce, ale bez adaptéru. Rád bych využíval jakoukoliv HG, která bude mít držák na telefon s nabíječkou (E51) a bude fungovat na MAXI DOTu a s multifunkčním volantem. Doporučení?

3. V loketní opěrce je AUX vstup. Na radiu je ale funkční (aktivní) AV vstup a AUX je mrtvý. Je pouze špatně zapojený konektor?

4. Rád bych připojil DVD player, aby za jízdy mohla dcera sledovat pohádky. V roce 2006 je zde diskutovaný odblokování, ale za strašný prachy. Jak jsme na tom letos, tedy v roce 2010? Jaký převodník a co kde přecvaknout, aby DVD hrálo i za jízdy? Někdo šikovnej, kdo umí rozebrat interier, natahnout kabely a zase lidsky vrátit vše do původního stavu by nebyl? Apropo, když mi AV funguje na konektor v loket opěrce, kam to připojím?

Omlouvám se, jestli se zde už něco probíralo, ale toto vlákno mi přišlo dost zastaralé a tak jsem si myslel, že by zasloužilo mým dotazem trochu zaktualizovat :palec2:

Tak díky a moc na mě nekřičte! :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Díky za nabídku, nový stojí něco málo přes 1600Kč třeba tady http://www.tme.eu/cz/katalog/?art=MM-MFD2#id_category%3D100603%26cleanParameters%3D1 a i když se na tom toho nemůže nic moc rozbít, přeci jenom si těch 120Kč připlatim za 2 letou záruku. Pokud bys ještě slevil, měl bych zájem. - Když tak přes SZ.

Tady jsem našel pinout VGA konektoru PC: http://pinouts.ru/Video/VGA15_pinout.shtml Asi k Nexusu zkusim připojit notebook s VGA výstupem, jednotlivé barevné složky RGB ve VGA výstupu jsou, stejně tak CSYNC (horizontální a vertikální synchronizace). Jen nevim co jsou VSwitch a Norm na konektoru Nexusu. Můj skromný odhad je, že VSwitch by mohlo sloužit k automatickému přepnutí na zdroj videa a Norm přepínání PAL/NTSC. Na notasovi nastavim nejmensi mozny rozliseni, 50Hz, prokládaný výstup a budu postupně zjišťovat co vstup zvládne. Předpokládám že vstupní úrovně budou TTL tzn. 0,5 - 0,7V, tak snad vstup neodpalim. Pokud by někdo měl nějaký nápad, sem s ním ;-)

Zdravím, podařilo se rozchodit to video na Nexusovi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

ahoj mam navigaci nexus a stahnul jsem si do ni novy mapy, problem je v tom, ze kdyz jsem vlozil cd, tak se to stahlo a zaktualizovalo, ale mapa se nenacetla a pote to uz jenom pise, ze cd je nekompatibilni. Zkousel jsem stahnout mapy 08, 09, 10 a nejnovejsi 11, ale vsechny nekompatibilni. Vy paloval jsme to na verbatimku rychlosti 4x, netusite nekdo cim to muze byt? Pri tom hudebni cd prehrava v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Ahojte, koupil jsem si OCT II s navigací NEXUS. Akorát že potom co jsem se koukl na anténu, bylo mi jasný, že ho někdo vyměnil za obyč radio. V nastavení polohy ukazuje jen kompas, a NO FIX, takže podle mě tam není zapojení anténa... Kdepak se dá sehnat taková anténa? Musí být originál, nebo se dá koupit nějaká neorigo? A jaký má konektor? Případně šel by poslat odkaz ně nějaký návod jak nexus vyndat?

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte. Ještě malý dotaz :-). V autě mám v loketce aux, ale v Nexusu nefunguje. Vyndal jsem ho a jak je vzádu kabelovej svazek, tak jsou tam 3 dráty slepý ( vrácený zpátky po svazku a omotaný izolačkou ) už si nepamatuju barvy ale asi tam byl hnědej a modrej a třetí už nevím... Je možný že je to AUX? Ještě to prozvoním měřákem. V případě že to Aux bude, kam ho zapojím? EA-R, EA-L a EA-G? Před Nexusem tam byl nejspíše Stream, protože byl v manuálech, má stejnou tu základní kabeláž? Jestli ano, nechápu proč to takhle do**bali.. :-). Jinak nevíte kde, nebo pod jakým číslem seženu piny do toho modrého konektoru na AUX?

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Jeden dotaz, když vyměním Streama za Nexuse, bude mi to ukazovat parkováky komunikovat s MF volantem a MAxidotem?? Vímže u Bolera nebo Columbuse, se musí měnit, Jednotka parkováků, a jednotka elektriky, aby se to nevybíjelo a nějakej soft aby to komunikovalo s Maxikem. Ale to se mi nechce, navíc nechci aby to bylo takové lákadlo, i když každá navi je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...