Přejít na obsah

Nexus vypínání


Doporučené příspěvky

tak tak už několik krát sem tady psal a dával odkazy všech mam do nexusu a vždy mne nějaký chytrák nabonzoval a nechal to vše zmazat a ještě že prý porušuji pravidla foru vdit je to od toho aby jsme si píchly, už mužů jen poradit že se to dá stáhnou a jen hledat kde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

chlapy nevíte jaky cd měnič patří k mfd2 nexus, mel jsem měnič na 6cd sony ale ten mi nefunguje, pry to nejde nakodovat skoušeli to, radio je blaupunkt a cd měnič sony že to k sobě nepatří, tak nevím nemáte někdo nejaké skušenosti co bych tam mohl dát, nexus bere origo cd ale pálené nejdou ,poslouchám pořád rádio jak osel, potřeboval bych do loketky neco dát hlavně aby se to tam vešlo,

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám dotaz.

Dá se sehnat seznam a popis vět, které běhají na sběrnici CAN bus?

Jde mi o koncern škoda. Konkrétně SuberBII (2011).

Data z CAN busu jsem si načetl. Ale dost složitě se z toho dají vytáhnout konkrétní data.

Podařilo se mi vytáhnout otáčky, plynový pedál, spojkový pedál, brzdový pedál a asi ještě dalších 10 údajů.

Ale po sběrnici toho běhá mnohem víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Zdravím všechny,

asi už to tu někde bude, ale já jsem to bohužel nenašel :(

Mám OII 2006 se Streamem a chtěl bych tam dát Nexuse, a tak bych se rád zeptal, co všechno je potřeba vyměnit, nákodovat, zapojit, aby mi to fungovalo. Stačí, když bude fungovat rádio ( navi nepotřebuju ).

Díky moc všem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Zdarec,

mám navigaci v Octavii 1. V tom mi funguji mapy v pořádku Teleatlas PL-CZ 2010/2011 DX. Ale jakmile toto CD zkusím dát do navigace v Octavia 2 (je tam Nexus) tak mi to nefunguje. Navigace jako taková funguje s jinačím CD (německem koupeným s tím vozem) Ty mapy jsou rozdílné?? Pokud má někdo zkušenost s navigací Nexus uvítám radu.

Děkuji!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahojte

Chcem sa spýtať.... mam navi nexus a ked si vypalim hudobné cd v štandartnom formáte tak mi prvých 15 skladieb hrá pekne čisto a posledných 5 mi v tom puká je to také niečo ako keď pustíš staré cd a už ho dobre nečíta... také pukanie..

môže to byť cdéčkom ???? napaloval som to cez Nera a cd som použil Verbatim.. rýchlosť 24

aj som si kúpil čistiace cd ale nepomohlo...

Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 6 měsíců později...

Když už se tady o tom píše, já mám podobný problém, mám doma nexuse, ale bez PINu, je tady někdo kdo by mi někoho poradil v okolí Ostravy aby mi pin z rádia zjistil? Kód co měl původní majitel v servisce bohužel nefunguje. Počítám že ve škoda servisu mi to bez auta odkud je vymontován neporadí :-(

 

Předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...