Přejít na obsah

Nexus vypínání


Doporučené příspěvky

Zdravim, presiel som celu temu, ale odpoved na moju otazku som nenasiel.

Takze, mam OII s nexusem. Rozhodol som sa ale nexus predat. Problem je ten, že ja nevim PIN kod, lebo auto si ho pamätá. Ako zistim PIN kod? Niekde som pocul ze len cez Skoda servis??

 

Ano v jakémkoliv Škoda servise, stojí to 200 kč cca jim to vezme 20 minut, dělají to na počkání. Ale je to pěkná zlodějna to jejich komfortní kódování :-(

 

Jo a samozřejmě, auto musí být u toho :-)

Editováno: , autor: wlkus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

ahoj,mam otazku kdyz bych chtel nahradit v OII rok 06 nexuse po cem se mam poohlednot? pujde tam toto tak aby to ukazovalo parkovaky a fungovalo s multifunkcnim volantem?nebo neco jineho,co by ste doporucily? diky za kazdou radu 

http://elektro.bazos.cz/inzerat/33535066/Autoradio-skoda-Blaupunt-s-navi.php

Editováno: , autor: foxdivemaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zdravím,

neviete mi niekto poradiť kde by som stiahol firmware a ako

nainštalovať do navigácie Nexus MFD2 CD?

Je to CD verzia a nečíta žiadné CD, povedali mi, že je poškodený firmware.

Na štítku od rádia je:

Blaupunkt - Werke GMBH

7 612 002 031

BNO 881

 

Za rady vopred ďakujem

 

 
 
 
 
Editováno: , autor: andy221
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Prosím o radu koupil jsem OII s nexusem byla tam německá verze- přehráno na českou dále navi nenačetla signál - vytažení antény už načte a navi asi chodí , ale proboha proč nemluví . Nevím jestli tam mám něco blbě nastavenýho nebo je zas něco v hájí . Nemáte někdo návod jak se to obsluhuje. Díky za radu. To víte teprv ze škodovkou začínám byl jsem renaulťák  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu koupil jsem OII s nexusem byla tam německá verze- přehráno na českou dále navi nenačetla signál - vytažení antény už načte a navi asi chodí , ale proboha proč nemluví . Nevím jestli tam mám něco blbě nastavenýho nebo je zas něco v hájí . Nemáte někdo návod jak se to obsluhuje. Díky za radu. To víte teprv ze škodovkou začínám byl jsem renaulťák  :kol-32:

Hm jsem to ale  :kol-27: bylo to vypnutý v nastavení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, chtěl bych se zeptat jestli by nešlo k této navigaci připojit USB/SD kartu jinak než přes tento adapter ( viz příloha ) ? Třeba jestli by to nešlo nějakými adaptery na AUX? Když místo cd měniče se dá ten adapter jde přehrát alespoň jedno CD? Četl jsem že se na navigaci nezobrazuje signalizace při parkování, šlo by to nějak dodělat ? Děkuju

Příloha : http://stualarm.cz/produkt/55xcvw009-adapter-pro-ovladani-usb-zarizeni-oem-radiem-vwmost-kon/aux-vstup/

Editováno: , autor: MichalK94
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahojte,

 

Ví někdo kde sehnat mapové podklady do Nexusu? Škodovka už to nevede.. na bazarech a spol to nikdo neprodává. :( Koupil jsem Octavii RS s Nexusem.. a mapové podklady nikde.. takže navigačka je takzvaně k .... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Mám Nexus ale bohužel jsem nedostal CD na navigaci. Dá se to sehnat? Stačí kopie nebo musím mít origo?

stači kopie sem tam se ti nenačte správně a zavede jinam .nema to žadne aktualizace musiš znova koupit nebo sehnat cd trochu jsem se take trápil to pálit sám je také tady návod a přesný popis jak se to dělá .

no ja sem to střelil za vše za 500kč nemá to smysl něco nechávat a navíc mapy za 5000kč to je hruza pořid jsi lepší rádio jako já 

Má rada pořiď  si jiné rádio za slušný peníze já mám za 15000kč ze všim všude podivej se na mé videa už jsem jich sehnal asi 60 kusu a žadna reklamace 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za rychlou odpověď... Koukal jsem tu po foru ale nemám takovou vypalovačku. Dneska už se nevyplatí nic vypalovat ta doba už je pryč a rád na ni vzpomínám :D A máš pravdu za 5000 to jsou opravdu vyhozené peníze.... Pak stejně půjde nějaká čooorka a rádio bude fuč. Videa zajmavé a pěkné ale nemám teď na vyhazování... To by mě žena dala pěknej kouř :D

Editováno: , autor: Pawouk
Pravidla fora nedovolují citovat bezprostředně předcházející příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok tak seženeš cd dáš do radia  za hodinu rozbité okénko radio fuč aj cd mapy. škoda cca 10000kč  noví sklo 2500kč a to ještě není vše rozebrat dveře je co dělat práce na pul dne  

Editováno: , autor: Pawouk
Pravidla fora nedovolují citovat bezprostředně předcházející příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Čau, nenajde se tu někdo kdo by věděl jak přeprogramovat/upravit Nexuse? Konkrétně mi jde o barvy (pozadí) na displayi. Jelikož jsem měnil podsvícení interiéru tak mi k němu ta zelená barva na rádiu vůbec nesedí. Vím, že by to mělo jít, ale nikde se mi nepodařilo najít návod jak na to... Předem díky za rady

Editováno: , autor: Mark53
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...