Přejít na obsah

Možnosti kódování u OIII


Pawouk

Doporučené příspěvky

Já právě mám sice tlačítko, ale startuju po staru- první zmáčknutí bez spojky jen aby se projelo čerpadlo, a napodruhé se spojkou startuju. Ale na to poprvé se někdy prostě ručičky protočí a někdy ne, na pedály jsem nikdy nesahal, spíš mě napadlo jestli to není třeba tím že to mačkám než zavřu dveře, ale to mi předchozí auto nedělalo, tam se protáčely pořád😀 ale zkusím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, shockteq napsal:

Přicházím s dalším dotazem ke kódování, dokódoval jsem si protočení ručiček při zapnutí zapalování, no ale chování je dost divné, někdy se ručičky protočí, někdy ne, a nepodařilo se mi přijít na podmínku, která to ovlivňuje.

Nějaké tipy?😀

Dělá mi to stejně. A je jedno jestli auto stálo den anebo jen pět minut. Klidně se protočí pětkrát za sebou při startech co pět minut a klidně se neprotočí, když auto stálo přes noc.
Já si to kódoval CarScanner-em a když se to takhle chovalo, tak jsem to vrátil zpátky, že to není ono a asi se nenakódovalo úplně správně. Pak mi to kódoval kámoš OBD Eleven-em a stejný stav. Říkal, že je to tak normální, že to nemám řešit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...